wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

  I'm a little dysfunctional, don't you know?

Go down 
+2
Bella
Asmodeusz
6 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 3:52 pm

Jak na razie to tylko plany, bo Sarah dopiero co się urodziła, a Yneus narodzić ma się jutro.

Sarah

Szukam jej przede wszystkim osób, które chciałyby ją w jakiś sposób dręczyć - wypominać płynącą w niej krew Krwawego, przypominając jej o tym, że nic nie znaczy. I w tym miejscu potrzebne mi są tylko psy należące do Mglistej Myśli. Chodzi o próbę złamania jej. Starsi członkowie mogliby, nie tyle co ją dręczyć, a być w stosunku do niej bardzo szorstcy, unikający kontaktu z nią.

Yneus

Przyjaciół - tylko z Krwawej Pieśni. Choć wydaje mi się, że mało kto będzie w stanie złapać z nim lepszy kontakt - jego sposób bycia będzie mógł drażnić. Jest cholernie szorstki, nawet w stosunku do swojej rodziny. Jeżeli komuś nie będzie to przeszkadzało to śmiało - bo jest to pies niezwykle lojalny wobec swoich i mimo nieokazywania zbytnio uczuć skoczy w ogień za bliskimi.
Wrogów - no cóż, jest Krwistym więc na to miejsce zapraszam przede wszystkim psy z Mglistej Myśli. Choć nie pogardzi również Płomiennymi, mimo paktu, zawsze mogą sobie powalczyć na słowa, nieprawdaż?
Partnerki - w przyszłości, oczywiście. Tylko z jego stada. Ewentualnie może być czyjąś nieodwzajemnioną miłością.

Jeżeli ktoś ma inną propozycję to śmiało.


Ostatnio zmieniony przez Sarah dnia Pon Gru 22, 2014 5:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 3:59 pm

Przyrodni brat do roli z krwawych idealnie się nada :D Dla Yneusa też się nada zawsze może mu przetrzepać skórę jakby co. Ad na wroga dla Y, Silh może też być dla kogoś na coś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 4:10 pm

Pierwszej części w ogóle nie zrozumiałam.
Tak właśnie myślałam. Jak ojciec poinformuje Yneusa o przyrodnim rodzeństwie zaznaczając, że ich matka pochodzi z Mglistej Myśli, to z żadnym z nich nie będzie miał dobrego kontaktu. Więc Adirael na wroga jak najbardziej! Silhouette natomiast mogłaby być kimś, kto dałby Sarah inny pogląd na świat, opowiedziałby jej trochę o Krwawej Pieśni i może jeszcze bardziej nastawił ją negatywnie w stosunku do Mglistej Myśli, w przyszłości. Może również zaprzyjaźnią się z Yneusem?
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 4:17 pm

Saver jest przyrodnim bratem Sarah i mógłby dać jej nieźle w kość, bo raczej nie jest z ich powodu zadowolony. Ale co do twoich propozycji też jestem za :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 4:23 pm

Ah, Saver. Możemy spróbować. Brak akceptacji ze strony rodziny jest jak najbardziej mile widziany!
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 4:41 pm

Ja mogę dać Cass (krwawą), Amaretto (płomienny) Sacred (mglista) dla twoich kont na coś :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 5:01 pm

Okej, więc zacznijmy od Cassidy. Zdecydowanie widziałabym ją w roli przyjaciółki Yneusa. Taka "szorstka" przyjaźń. Na początku czysta niechęć ze strony husky'iego do suki za jej bezczelność i zachowywanie się jak księżniczka. Mogłaby go irytować, droczyć się z nim. Koniec końców z czasem lepiej by się poznali, to dogryzanie nadal by zostało, ale mimo tego Cassidy byłaby dla niego jak siostra - mogą drzeć między sobą koty, ale nikt nie ma prawa jej skrzywdzić, husky zawsze stawałby po jej stronie.
Amaretto mógłby być wrogiem Yneusa. Przedmiotowe traktowanie płci przeciwnej, bawienie się ich kosztem bardzo będzie go irytować. Husky świata nie będzie widział poza Krwistą Pieśnią stąd też uważa inne stada za nic nie warte śmieci, które należy zutylizować.
Skoro Sacred jest za czystością krwi Mglistych, uważa resztę za nic niewartych to mogłaby być kimś, kto gardziłby Sarah, w której płynie krew zarówno Mglistej, jak i Krwawego.
Mam jeszcze pomysł na relacje Sacred z Yneusem, ale to chyba tak nierealne, że sobie daruję.
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 5:08 pm

Cedzia zgłaszam, mógłby pognębić xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 5:13 pm

Jak Cedzio mógłby, to Sarah nie ma nic na przeciwko.
Powrót do góry Go down
Seamus
Nowy
Nowy
Seamus


Liczba postów : 73
Join date : 09/11/2014

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 5:20 pm

A ja też chce :D
Seamus (płomienny), Nevis (mglisty), Varda (samotnik)
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 5:20 pm

Mnie pasuje :D
Powrót do góry Go down
Requiem
Nowy
Nowy
Requiem


Liczba postów : 24
Join date : 22/12/2014

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 9:08 pm

W sumie też mogę zgłosić Mafię z MM i Requiem z KP ;;
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 10:13 pm

Może May na przyjaciółkę dla Yneusa? Wiem że jest mała, ale jej tam w sumie wisi kto jest z jakiego stada ~ w końcu jest tylko szczeniakiem c: Może uda jej się być z nim nieco bliżej, nawet jeżeli sam Yn nie będzie tego okazywał ... I May też raczej nie przynajmniej póki będzie młodzikiem xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 10:30 pm

To teraz tak bardziej w skrócie.
Jeżeli chodzi o Yneusa. Seamus i Nevis mogą zostać jego wrogami. Z Vardą nie wiem co by mogło wyjść, bo trochę za mało o niej wiem. Requiem to jego brat, więc żaden negatyw nie wchodzi w grę, a przynajmniej konflikt wywołany przez Yneusa nie wchodzi w grę. Mafia na wroga! Maflower - zawsze możemy spróbować. Relacja z kimś w mniej więcej jego wieku zdecydowanie przyda się.
Co do Sarah to wszyscy Mgliści są mile widziani w roli tych dręczycieli. Mimo wszystko nie chciałabym aby Varda z nią miała dobre relacje. Z Requiem mogłaby się zaprzyjaźnić lub mogliby się po prostu tolerować.
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 10:39 pm

No to dam znać jak będę wolna ~ Bo na razie May męczy Haku swoją upierdliwością
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyPon Gru 22, 2014 10:42 pm

Spokojnie, spokojnie. Męcz Haku swoją upierdliwością jak najdłużej, Yneus jeszcze się nawet nie narodził  I'm a little dysfunctional, don't you know? 1348539101
Powrót do góry Go down
Requiem
Nowy
Nowy
Requiem


Liczba postów : 24
Join date : 22/12/2014

 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? EmptyWto Gru 23, 2014 1:54 am

Gha, to jak trochę podrośnie to mogą być wrogami .u.
No niby Mafia obecnie też szczeniakiem, ale takim sporym, więc mogłaby go co najwyżej powkurzać by miał kolejne powody by jej nie lubić z wzajemnością! I'm a little dysfunctional, don't you know? 651340538


W sumie Requiem może spróbować się z nią zaprzyjaźnić, czemu nie .u.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





 I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty
PisanieTemat: Re: I'm a little dysfunctional, don't you know?    I'm a little dysfunctional, don't you know? Empty

Powrót do góry Go down
 
I'm a little dysfunctional, don't you know?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: