wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 4:35 pm

Yep! Ta oto pierdoła ma kolejny pomysł na postać, ale nie chcę mieć forever alone postaci tylko taką z towarzystwem, gdzie fabuła gdzie nieco inna niż poznawanie piesełów w krainie i już.

GALERIA
Starsza siostra | Maj konto xd

Poważna i troskliwa. Czuje się odpowiedzialna za rodzeństwo. Do innych dośc oschła, ale dla rodzeństwa stara się ukazywać emocje i nei być bezduszną bestią.

Jako szczeniak
Jak dorośnie (można uznać, ze sierść ściemniała)

Najlepiej młodszy braciszek

Skoro siostra ponura to byłoby dobrze, jakby młodszy szczeniak był bardziej żywy i pogodny. Bez żadnych trosk. Wolna i radosna dusza. Można
Można korzystać z pierwszej galerii dla dorosłego jeśli nie przeszkadza mała ilość zdjęć. W drugiej psiak nie ma łapy. Albo można kadrować tak, żeby nie widać, albo w przyszłości zrobiłoby się akcje w której byłoby wydarzenie skutkujące utratą kończyny (zawsze jakieś urozmaicenie fabularne).

Osoba musi być aktywna i ładnie pisać posty (od razu też wczuwać w postać.
Powrót do góry Go down
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 4:42 pm

nie żebym się mądrkowała ale 1 z pierwszej galerii ma więcej zdjęć dorosłych :D
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 4:44 pm

Wiem, i?
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 4:50 pm

Kusisz mnie, mendo, wiesz? ;w;
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 4:51 pm

Hyhyhy! ^3^
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:16 pm

A którego szczuna mi proponujesz do wzięcia? ._.
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:17 pm

"Starsza siostra | Maj konto xd" no khem... Chyba ni masz żadnej opcji jak tylko drugi... .-. *no i wiesz no... anemicy i tak dalej. .3.*
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:20 pm

Jakieś imię wytypowane dla niej masz? Bo mi w sumie wystarczy zmienić obecne konto w płomiennych na inne i już ~
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:22 pm

Jeszcze nie myślałam, ale robienie jakiś takich... Mhm... Zbliżonych do siebie byłoby nawet spoko. :3 (wcale nie tak, że podoba jej się przykładowo znaczenie imion Akame i Kurome)
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:23 pm

Dlaczego nie mogłaś się nazwać Akame? Miałabym prościej D:
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:24 pm

Przecież jeszcze mogę. To przecie nowa postać. Charakter i wygląd tylko mam. XD
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:25 pm

to machnij se Akame, ja se wezmę Kurome i będzie z głowy xD Co z tego, że to chyba Akame była starsza xd
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:26 pm

No przecież to to moje jest starsze. XD
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:30 pm

Srly? Okej, nieważne XDDD Wcale nie ogarnęła dopiero teraz. Serio.

Mam nadzieje, że nie upierasz się na braciszka, prawda? *boże...zabrzmiało to jakby chodziło o rodzenie szczeniąt XD*
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:32 pm

Cesz siostrzyczkę? ;-; A dobra. Rodzeństwo to rodzeństwo. Wykmniniłam powiązanie do tej całej magicznej krewełki i jakby jeszcze paczać na oczy to u ciebie byłoby ładnie bo Aochi (mi tam jakoś ładnie brzmi), a u mnie... etto... Burachi (Burak! XDD) ew. Anbachi. xD
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:34 pm

Ce siostrzyczkę ;-;

Aochi ~~ Faktycznie przyjemnie brzmi ;3
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:37 pm

To pacz. już jest trochę. Anbachi dla mnie, a dla ciebie Aochi. Dwie siostry włóczące się po świecie. A w ogóle to jak bierasz galerie czy tez masz takie podobne łaciate coś na zapleczu? x3 *nie umiała nic lepszego znaleźć, soł sad*
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:40 pm

Z łaciatym może być problem, acz myślę, że obecna galeria, przynajmniej przez chwilę, mnie jakoś poratuje. Potem będe się martwić xD
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:42 pm

Może ktoś poratuje *wcale nie myśli o Solci* Ja wiem jak wykreuję przekleństwo krwi u Anby, a u ciebie jak będzie? :3
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 7:44 pm

Musisz mi wysłać na PW to co ty masz, abym wiedziała jak mam się mniej-więcej dostosować xd
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  EmptyNie Gru 14, 2014 10:04 pm

Kurde ten młodszy braciszek taki zajebiaszczy ;_;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty
PisanieTemat: Re: Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?    Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?  Empty

Powrót do góry Go down
 
Bo ja rodzeństwo chcę! Czy ty zostaniesz właśnie nim?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: