wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

  Opinie na temat WH

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

 Opinie na temat WH Empty
PisanieTemat: Opinie na temat WH    Opinie na temat WH EmptySob Gru 13, 2014 8:44 pm

Yep, postanowiłam założyć taki temat, aby dowiedzieć się co tak naprawdę sądzicie o Wilde Hunde, o jego działaniu, zarządzaniu i w ogóle. Liczę na szczere wypowiedzi nawet jeśli będą one samą krytyką.

Po co mi to? Być może stworzy się z tego temat, gdzie wsadzi się te wszystkie opinie, kto wie. Może pomoże to gościom w zdecydowaniu się, aby do nas dołączyć (notabene, gości również zapraszam do wypowiadania się w tym temacie; możecie śmiało pisać co by was bardziej zachęciło do dołączenia do gry itp)


Ostatnio zmieniony przez Solstheim dnia Czw Lut 26, 2015 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vixa
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Vixa


Liczba postów : 242
Join date : 15/10/2014
Skąd : Toruń; pierwsza odsłona WH(Vixa)

 Opinie na temat WH Empty
PisanieTemat: Re: Opinie na temat WH    Opinie na temat WH EmptyNie Gru 14, 2014 1:47 pm

Hm... Dla mnie ta gra jest NIESAMOWITA, niezastąpiona i wyjątkowa. Jest jedyną grą PBF, w którą gram, gdyż na innych po prostu nie umiem się wpasować w towarzystwo ani nawet ogarnąć o co tam chodzi.
Tutaj grają niezastąpieni ludzie, aż mi trudno uwierzyć że są ludźmi. Wilde Hunde pomaga mi w wielu sprawach, między innymi w odciągnięciu się od życia codziennego. Trudno mi też zrozumieć, jak ta gra stworzyła tu taką miłą, wciągającą atmosferę, przez co nawet w najmniejszym stopniu mnie nie nudzi. Mogę powiedzieć napisać, nic dodać, nic ująć. Jest idealnie, na razie chyba nic nie trzeba zmieniać. Z forum i ludźmi tu grającymi jestem związana w takim stopniu, że gdyby kiedykolwiek upadło, nie wiem co bym zrobiła; WH jest dla mnie wytchnieniem szczegulnie teraz, kiedy jestem skłócona z moją 'drugą BFF', bo pierwsza musiała mnie opuścić i wyprowadziła się do Angli. Mam nadzieję, że forum dalej będzie się rozwijać, i nie upadnie w najbliższe rok pięć lat xd
Chciałabym zachęcić gości do rejestracji.. gra jest niesamowita, podobnie jak użytkownicy. Mam też nadzieję, że ktokolwiek przeczytał chociaż połowę mojej wypowiedzi ;3
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

 Opinie na temat WH Empty
PisanieTemat: Re: Opinie na temat WH    Opinie na temat WH EmptyPon Kwi 27, 2015 1:18 pm

Od tamtego roku bodajże to forum tkwi mi w pamięci i zawsze gdy tu wracam, to z optymizmem jako takim. Panuje tu miła atmosfera, aż warto zostać na dłużej, jednak ludzi jest... niewielu? może więcej i nie wiem gdzie tkwi problem, przecież administracja dba o każdy szczegół, stara się, robi co może, a jednak czegoś brak. Próbowano już wielu sposobów by zwabić ludzi, ale mało co podziałało [tak mi się wydaje], wyrośli? tego nie wiem, może ktoś wyrósł, może nie, może powstało inne forum na które przeszedł, jest wiele opcji i można tak rozprawiać godzinami. Bardzo podoba mi się część wizualna forum, jest klimatyczna, dopasowana, za każdym razem gdy stara jest zastępowana nową, to coraz bardziej mi się podoba, nie mam też nic do zarzucenia tej drugiej części, wszystko ładnie opisane, czytelnie. Przydałoby się więcej fabuły, były ogłoszenia zachęcające do niej, były, pewnie było wiele innych prób ale czy to coś dało? Może warto się zastanowić gdzie leży to coś, co rozleniwia ludzi, co sprawia, że mogą sobie myśleć ,,nie chce mi się'', ,,ogłoszenie mi nie pomoże'', ,,znowu nagrody? a może zagram raz'' to tylko przykłady ludzkich myśli, nie żeby ktoś tak myślał. Hmm... co by pociągało ludzi do pisania? może jakaś niespodziewana akcja typu; dzisiaj jesteś zwyczajnym psem, który nie potrafi mówić i porozumiewa się tylko językiem ciała, obwąchuje, znaczy teren. Albo... w przeciągu paru dni musisz znaleźć na terenach takich a takich to, by móc dalej egzystować. takie coś z kopem, co zmusi człowieka do mobilizacji. Nie wiem czy to odpowiedni temat aby się tak rozczłonkowywać, najwyżej
Forum potrzebuje większych pokładów energii, a ta energia musi płynąć nie tylko od administracji, ale także od użytkowników, tak pokazać, że zależy, że bardziej zależy, bo to forum na to zasługuje.

Powiem, że to trzecie? tak mi się wydaje, trzecie forum na którym się zatrzymałam. Pierwsze upadło, drugie po części też no i ostałam tutaj. Jest tu... naprawdę dobrze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





 Opinie na temat WH Empty
PisanieTemat: Re: Opinie na temat WH    Opinie na temat WH Empty

Powrót do góry Go down
 
Opinie na temat WH
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Coś zeżarło temat
» [Tutaj powinien być temat, zachęcający do wejścia]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Propozycje i Pytania-
Skocz do: