wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Awanse & Degradacje

Go down 
+14
Hamlet
Adirael
Sacred
Haku
Fabienne Illyasviel
Valixy
Cedrik
Nevis
White Fox
Morte
Blume
Amatsuki
Andromeda
Winchester
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Lut 08, 2015 8:59 pm

Kat, no tak.... jak wymyślę to napiszę, wiadomo... ._. xd
A tak w ogóle... czy Sol nie ma zamiaru usunąć konta? Coś mi się o uszy odbiło...
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Lut 08, 2015 9:00 pm

Wybryk Natury, albo Hunter xd
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Lut 08, 2015 9:29 pm

Wybryk Natury? Jakoś nie widzę, żeby Cedrik miał jakieś powiązanie... Shin tak, ale Cedrik raczej nie...
Hunter? Head Hunter... już mam. Thx, Jup. ._.
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyPon Lut 09, 2015 12:51 pm

Ale to wilk, no to tutaj wybryk taki.
Widzę, że masz wpisane, najs.
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyPon Lut 09, 2015 12:53 pm

Cedrik napisał:
Wybryk Natury? Jakoś nie widzę, żeby Cedrik miał jakieś powiązanie... Shin tak, ale Cedrik raczej nie...
Hunter? Head Hunter... już mam. Thx, Jup. ._.

Master Yi Head Hunter... xd
Takie skojarzenia (mały off);
Powrót do góry Go down
Hamlet
Nowy
Nowy
Hamlet


Liczba postów : 291
Join date : 10/12/2014

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyPon Mar 02, 2015 9:59 pm

Awans/Degradacja?: Awans
Imię: Jupiter
Obecna Ranga: szczeniak
Proponowana Ranga: No nie wiem... ZP? Wydaje mi się że jest już dorosły i w sumie dałabym go nawet wyżej bo sporo się udzielał. Sama nie wiem... Łowca? Wojownik?
Powód:
No mówię ~
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyPon Mar 02, 2015 10:07 pm

Łowca, jak na początek... jestem za.
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyCzw Mar 05, 2015 8:20 am

Miałam prosić Sola o zmianę, ale zapomniałam, heh.
Poza tym, jeśli ktoś chciałby jako rangę dodatkową medyka to dajcie znać, bo praktycznie nie posiadamy jednostek leczących.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptySob Kwi 11, 2015 9:46 pm

Zadania wypełnione czekam na Sukerutona<3
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 9:08 am

Awans/Degradacja?:Awans
Imię:Winchester
Obecna Ranga:ZP
Proponowana Ranga:Asasyn/Najemnik
Powód:Aktywność,ładne posty...nie umiem pisać powodów xd


Proponuje zrobić wybory na Betę, przyda się.
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 1:18 pm

na razie alfy w ogóle nie ma oO
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 1:50 pm

Andrut to alfa xD Imperator Mglistych...
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:19 pm

w tym sensie jest ale jakby obecnością jej brak :D
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:23 pm

Dlatego przyda się beta. .
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:25 pm

patrząc na tych co są i byli to można ich łatwo wymienić:
- Fox
- Ced
- Adirael
- Nevis
- Rhiannon
- Feainne
- Winchester
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:30 pm

.w.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:32 pm

Ced i Fox dopiero dostali swoje upragnione rangi fabularne, więc domyślam się, że tak szybko nie będziecie chcieli zamienić je na Betę? Albo się myślę, nie wiem xd W każdym razie niby jak na Winie mogę wziąć betę i pomóc Andro, ale też tak przeskakiwać z ZP na Betę, to no ... nie fair? xd
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:33 pm

gdzie Wam się spieszy? I tak aktualnie nic się nie dzieje... ._.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:38 pm

A won mi z tą betą od Fox xD. Ja mam zamiar do końca życia Fox zostać na Sukerutonie.
Ja bym ci dała Win ta betę...
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:46 pm

pfff, fox...
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:47 pm

Nie pfyfaj na mnie xd
Powrót do góry Go down
Cedrik
Alfa Siewców
Alfa Siewców
Cedrik


Liczba postów : 374
Join date : 17/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:48 pm

głupie babsko ;w;
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 2:49 pm

Ty lepiej odpisuj kiślu...mamy 2 chętnych na szczuny a ty na mnie pfyfasz xD
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 3:01 pm

Fabuła stoi w miejscu, póki co w Demonicznej Armii nie ma nawet Alphy, nie sądzę więc, że musimy spieszyć się z wyborem Bety. Poobserwuję was trochę, poczekam i wtedy wybiorę. To co było wcześniej, a to co jest teraz to mogą być zupełnie inne rzeczy. Dam sobie radę przez ten czas i w odpowiednim momencie założę temat z kandydatami.
Chester, zmień sobie rangę na Asasyna :3
Powrót do góry Go down
Adirael
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Adirael


Liczba postów : 189
Join date : 03/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 EmptyNie Kwi 12, 2015 3:08 pm

No nie mają ale wiem że wybierają :D przynajmniej ostatnio się przymierzali forum musi się ruszyć dopiero wtedy coś będzie się dziać
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Awanse & Degradacje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Awanse & Degradacje
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Awanse i Degradacje
» Awanse/Degradacje
» Awanse & Degradacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: