wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Awanse i Degradacje

Go down 
+13
Fala
Traffy
Restless
Mayflower
Boss
Bella
Tensai
Leida
Stockholm
Despair
Arya
Hyde
Winchester
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Bella
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Bella


Liczba postów : 116
Join date : 08/12/2014

Awanse i Degradacje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse i Degradacje   Awanse i Degradacje - Page 4 EmptySro Kwi 08, 2015 2:21 pm

to warto by było to nieco przyspieszyć bo nie wiadomo na czym się stoi :D
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Awanse i Degradacje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse i Degradacje   Awanse i Degradacje - Page 4 EmptyCzw Kwi 09, 2015 4:35 pm

Dlaczego ja tu wcześniej nie wbiłam... buuu
Z racji, że jutro piątek i nawalili mi mnóstwo kartkówek plus sprawdzian - niestety nie zajmę się dzisiaj jakimikolwiek sprawami związanymi z PD. Jednak jutro, około... 15 powinnam być w domu i postaram się wylicytować komputer i nadać komuś kto powinien mieć bethę, gdyż niestety Boss nie powraca na PBF'y.
Macie może kogoś kto według was byłby godny posiadania ów bethy? Sama zaproponuję Traffa. Zawsze jest aktywna, wie co robić i przyznam, że bardzo mi pomaga nie tylko na fabule, ale również ogólnie z sprawami organizacyjnymi. 

Przy czym zajdą niedługo zmiany. Jako, że są wprowadzone ograniczenia - pozostają jedynie Zabójcy Smoków dostosowani pod właśnie te ograniczenia. Więc spokojnie, pracujemy nad tym. Niedługo wszystko będzie ogarnięte.
I ostrzegam, że po nadaniu bethy i sprawach odżywienia oraz aktualizacji - wszystkie tematy najpewniej będą założone w naszym "pod złotym szczytem" od nowa. Więc nu... tyle C:
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

Awanse i Degradacje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse i Degradacje   Awanse i Degradacje - Page 4 EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:23 pm

Da, Traff na Betę Awanse i Degradacje - Page 4 Happybounce Alan będzie dumny ze swojego męża przyjaciela ;w;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Awanse i Degradacje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Awanse i Degradacje   Awanse i Degradacje - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Awanse i Degradacje
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Awanse & Degradacje
» Awanse/Degradacje
» Awanse & Degradacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: