wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabory na MG

Go down 
+19
White Fox
Malvoro
Vadász
Traffy
Forneus
Delirium
Andromeda
Asmodeusz
Cedrik
Restless
Boss
Levi
X
Vixa
Uchiki
Amatsuki
Hyde
Kulka
Winchester
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2015 11:23 am

MG, MG, MG... cóż, ja już w tej kwestii się wypaliłam, jak na razie więc chciałabym zrezygnować.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyNie Kwi 26, 2015 11:38 am

Tsak. Ja na przyszłość się zapisuję, żeby nie było. ;-;
Można dać jako MG nieaktywny? ;-;
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2015 2:58 pm

Potrzeba nam nowych aktywnych MG!
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2015 4:28 pm

Zgłaszam aktywność MGowską. XD
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2015 5:24 pm

Zgłaszam się na MG bo od jakiegoś czasu strasznie rozpiera mnie w tym kierunku wena a jako iż widzę sporę zapotrzebowanie to jestem chętna. Jak pewnie wiecie jestem istotą wredną więc nie boję się wbić komuś w środek fabuły, nawet romantycznej której nie przerwałby żaden normalny człowiek. Głównie zajęłabym się misjami bo po prostu to uwielbiam, chociaż akcjami na bułkach innych nie pogardzę, jestem aktywna i nie mam zamiaru znikać z forum(no może w czwartek wyjeżdżam na trzy dni no ale...ten).

Kolorek to:  #990000


Czekam i mam nadzieję na pozytywną odpowiedź <3

~Foksz
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2015 5:28 pm

Fox przyjmujemy.



Traffik ciebie też, ale lepiej, żebyś nie postanowił nagle zniknąć xd podaj swój kolor.
Powrót do góry Go down
Siewca
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Siewca


Liczba postów : 164
Join date : 07/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2015 7:17 pm

Okej... może ja znowu?
Chciałabym się trochę pobawić losem użytkowników, a raczej ich postaci. Będę do dyspozycji na mniejsze rzeczy, misje, kto wie - może kiedyś na coś większego. Ale chętnie znów wejdę na posadę mastera, uwielbiam zmieniać, psuć, naprawiać, dawać, odbierać i w ogóle żywot MG jest piękny ^^
Jeśli nie ma żadnych zastrzeżeń - kolorek;

#6666cc

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie!
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2015 7:20 pm

Właściwie to nie zostałaś zwolniona, więc no ... możesz się dalej cieszyć swoją posadą ^^ A kolorek już ci mieniam xd
Powrót do góry Go down
Siewca
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Siewca


Liczba postów : 164
Join date : 07/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2015 7:24 pm

Dziękuję ślicznie ^^
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyPon Maj 04, 2015 5:27 pm

Jeśli nikomu to nie przeszkadza to chętnie powrócę na swoje stanowisko, tylko tyle że jeszcze będę potrzebowała trochę czasu na ogarnięcie się, bo jak widzę wprowadziliście kilka interesujących zmian. ^^
Kolorek wezmę nowy, taki szary (#999999)
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyPon Maj 04, 2015 5:31 pm

Witamy ponownie na stanowisku ^^
Powrót do góry Go down
Boss
Szczeniak
Szczeniak
Boss


Liczba postów : 408
Join date : 13/12/2014
Skąd : Znikąd.

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyPon Maj 04, 2015 5:39 pm

Nabory na MG - Page 3 651340538 Dzięki :3
Powrót do góry Go down
Duma
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Duma


Liczba postów : 39
Join date : 20/12/2014

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptySro Maj 20, 2015 8:35 pm

No więc po tej długiej przerwie mało osób mnie kojarzy. Ogólnie to forum jestem wierna bo grałam od samego początku, od pierwszego dnia. Swojego czasu byłam betą Krwistych no i jakoś potem MG chyba wtedy to była puma czy niedźwiedź. No ale nie ważne ! 
Chciała bym się zgłosić bo ostatnio mam spoooro czasu, no i w sumie też wakacje się zbliżają to jeszcze więcej czasu będzie. Mam dużo pomysłów, i jeśli trafię na dobrą osobę do pisania to piszę posty dość długie(zdarza mi się wręcz przymulać cholernie długimi postami xd). Co by tu jeszcze, no. Widzę że dużo misji jest nie wziętych więc myślę że bym jakoś to nadrobiła. Jak chcesz/chcecie więcej popytać to na pw zawsze można mnie złapać :p 
I w razie gdybyście przyjeli prosiła bym taki kolorek : #800000
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptySro Maj 20, 2015 8:39 pm

Przyjmujemy ;3


Witamy w załodze! ^^
Powrót do góry Go down
Duma
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Duma


Liczba postów : 39
Join date : 20/12/2014

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptySro Maj 20, 2015 8:40 pm

Dziękować, już się powoli zabieram za robotę :3
Powrót do góry Go down
Oblivious
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Oblivious


Liczba postów : 32
Join date : 22/05/2015

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptySro Maj 27, 2015 4:37 pm

Mogę wrócić?  Nabory na MG - Page 3 3680036915
Większość sprawdzianów już za mną, więc w sumie powinnam być dość aktywna xd
Hm, jeśli się zgadzacie to prosiłabym o ten kolorek; #660066
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 EmptyPią Maj 29, 2015 3:10 pm

Witamy ponownie na stanowisku xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabory na MG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na MG   Nabory na MG - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabory na MG
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nabory na Moderatorów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Od Administracji-
Skocz do: