wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 {greedy, little bastard}

Go down 
+2
Hassan
Shevaritza
6 posters
AutorWiadomość
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 1:04 pm

Postaram się streścić; szukam chętnych na fabułę z Lev. Jestem jedną z tych osób, które nie lubią zakładać z góry żadnych relacji, więc prawdopodobnie wszystko wyjdzie w praniu. Stada, płeć, orientacja seksualna, fetysze nie grają roli. Nie zdziwiłby ją nawet Niewidzialny Różowy Jednorożec, więc po co być wybrednym?

Enjoy~
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 1:10 pm

chętnie się z nią spotkam :D
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 1:13 pm

Już tak szybko ktoś, coś? Jestem pod wrażeniem~
Jak najbardziej mogą się spotkać, tylko napisz kiedy ci pasuje c:
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 1:20 pm

tylko czuje się taka łysa bez awatara, nie lubię bez niego pisać bo nie wiem na czym bazować ;/ mam nadzieje że Feb mi to ogarnie dziś to mogę pisać zaraz po dodaniu.

No tak trzeba rozkręcać forum nie?
Powrót do góry Go down
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 2:03 pm

Hassan? jest nietypowym osobnikiem chociaż dla niej może być typowym... zależy od spojrzenia Levi.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 2:32 pm

No to kto jest tam teraz wolny i chętny?

Bez skojarzeń .___.
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 2:33 pm

ja :D
Powrót do góry Go down
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 2:33 pm

Yo jesteś chętna? z tego będzie niezły hentai~ joke...
Ja mam czas ale zaraz wychodzę z domu... wrócę za 30min? lecę do sklepu.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 2:37 pm

Na razie pójdę z Shevą, choćby ze względu na pierwszeństwo. Jeśli się uda to postaram się złapać cię gdzieś wieczorkiem Hass, a jak nie to najwyżej jutro czy jakoś tak ;3

Shav - wychodź gdzieś, a ja dołączę.
Powrót do góry Go down
Shevaritza
Alfa Upadłych
Alfa Upadłych
Shevaritza


Liczba postów : 159
Join date : 23/04/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 2:37 pm

możemy iść w trójkę jak nie wadzi to nikomu oO
Powrót do góry Go down
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 2:38 pm

Oku... mam czas - bywam koło 20.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 2:39 pm

Z tego co się orientuję to Hass nie przepada za takimi fabułami, chyba że coś się zmieniło jak nie patrzyłam. Ale no...jak będzie chciała dołączyć to ja ją mile przyjmę :3
Powrót do góry Go down
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 2:45 pm

Mi to obojętne... tylko, że dołączę jak wrócę z zakupów. ;x
Powrót do góry Go down
Eren
Łowca Głów
Łowca Głów
Eren


Liczba postów : 44
Join date : 15/02/2015

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 7:12 pm

Sorry, baby, but I'm gay~

I więcej do szczęścia nie potrzeba. Eren to takie małe, kłopotliwe dziecko, pełne energii i chęci samodoskonalenia się. Potrzeba mu idealne towarzysza, który wytrzyma z jego nadpobudliwością, mówieniem tego, co myśli za nim...pomyśli, ogólnie - ktoś kto z takim lekkoduchem, który zawsze chętnie każdemu pomoże, zawsze chętnie każdego uratuje, nie dbając o własne bezpieczeństwo, wytrzyma.
Oczywiście nie zapominajmy o tym, że potrzeba mu maaaasy innych relacji ponieważ jest to cholernie towarzyskie stworzenie i no...

Jak go można nie kochać? ;_;
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 7:21 pm

Niewidzialny Różowy Jednorożec? Gayah, szkoda że Muna tu nie mam  śmiech
Ale w sumie to skoro już i tak to napisałam;
dla Erena mogę ci podrzucić Gabriela, o ile by ci to pasowało. On jest cierpliwy, bez zmartwień, w ogóle dziecko szczęścia nie  {greedy, little bastard} 2442743227 Tzw. jak się zwolni, bo na razie jest na fabule z Thorem, żeby się socjalizować |D
No i no e... Alan mi tu do nikogo nie pasuje, bo jedno go zje, a jego spotkania z Erenem sobie nie wyobrażam XD Ale za to jest Aaron, który w sumie ma wolną fabułę i którego przydałoby się ruszyć Taki arogancki pragnący przygód szczeniak, który będzie się pytał o każdą najmniejszą rzecz  {greedy, little bastard} 39795941 Jak go Levi nie zje, to można by spróbować eheheh {greedy, little bastard} 1116629764
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 7:24 pm

Właśnie się zastanawiałam czy Gabrysiowi Erena nie zaproponować, ale tak se pomyślałam, że co ja anioła na drogę gejostwa będę ciągnąć XDDD ale skoro się sama zgłosiłaś to nie będę mieć wyrzutów sumienia {greedy, little bastard} 1471223530

A z Arkiem to się Lev bardzo chętnie spotka jak skończę nią obecną fabułę, a potem tą z Hassanem. Poczekasz sobie więc, ale no... Chyba, że się coś zmieni XD

{greedy, little bastard} 1257570668 <- i w ogóle mamy taką w uj kolorową tęczę gejowską <3
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Kwi 24, 2015 7:43 pm

Może Bóg mu wybaczy  śmiech
W taki razie dam znać jak będę wolna  {greedy, little bastard} 3798728723
No to sobie poczekam XD Ale w sumie mam czas  {greedy, little bastard} 503088836
Dziękuję <3  {greedy, little bastard} 1257570668 XDD
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyNie Kwi 26, 2015 11:02 am

Levi wolna. Zapraszam! c:
Powrót do góry Go down
Cah'rav
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Cah'rav


Liczba postów : 39
Join date : 07/03/2015

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Maj 01, 2015 12:33 pm

może ja się na coś nadam na fabule :D
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} EmptyPią Maj 01, 2015 11:02 pm

nadasz się chociażby na samą fabułę, a co z niej wyniknie to już inna sprawa ;3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





{greedy, little bastard} Empty
PisanieTemat: Re: {greedy, little bastard}   {greedy, little bastard} Empty

Powrót do góry Go down
 
{greedy, little bastard}
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Postaciowo :: .-
Skocz do: