wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyCzw Kwi 09, 2015 4:48 pm

Tak dla pokazania, że można ponownie zakładać tematy i żeby być pierwsza to tak;


Winchester

Chłodny; Zdystansowany; Opanowany; Tak Cholernie Opanowany; Pomocny; Odpowiedzialny ...
No dobra, starczy tego. Jaki Win jest każdy widzi; jeśli ktoś nie pamięta wcześniej plątał się po imieniem Solstheim. Taki tam Były Alfa Mglistych, obecnie jedynie należy do Elity Mglistych jako Donmaya. Ale to najmniej ważne informacje, kogo dla niego szukam? Właściwie to nie wiem xd Może jakieś wesołej duszyczki, która to by potrafiła pokazać mu jak się uśmiecha, roztopiła nieco lód, który skuł jego serducho. Ale ogólnie to też przyjaciół, bo nie ulega wątpliwości, że Win czuje się odrobinę samotny, mimo swojego zimnego zachowania jest społeczną duszą i lubi się otaczać znajomymi mordkami.

I nie wiem właściwie kto jeszcze. Ktoś z jego przyszłości? Pokusiłabym się nawet o jego Anielskich Braci czyli; Michała, Gabriela itd. Ale, że przyjmowanie nowych urozmaiceń jest chwilowo zamknięte, więc no ... Chyba, że były by to zwykłe psy, a jedynie pamiętały by kim były, czy coś. Zawsze mogę pomóc obmyślić taką postać, gdyby ktoś był chętny xd


Steele

Tego pana chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, prawda? Jaki jest, każdy doskonale zdaje sobie z tego sprawę, a jeśli nie, zapewne będzie mieć niedługo okazję poznania go. W każdym razie kogo szuka Kapitan?

- Wyglądasz znajomo, groziłem Ci już kiedyś?
Wrogów. Bo bez nich świat byłby naprawdę nudny, a że ostatni czasy, Stalowy robi sobie wroga w niemalże każdym kogo napotka, to raczej nie będzie trudne w znalezieniu sobie paru nowych. Nie chodzi mi tu już tylko o porywania, ale po prostu przekomarzanie się, czy też jakieś bijatyki itd.

Kogoś do butelki. Czyli kumpli, z którymi będzie mógł od czasu do czasu też dać sobie po mordzie przy butelce rumu, czy też innego trunku.

I kogo jeszcze chcecie. W przeszłości Stil napotkał naprawdę wiele osób, miał swoją załogę piracką i nie tylko, więc jakby ktoś był zainteresowany to można by coś wymyślić xd Ale ogólnie jestem otwarta na wasze propozycje xd


Despair

Wiecznie uśmiechnięty; Naiwny; Głupiutki; Słodki ... itd. itd. etc.
Jego dobroć jest jego zaletą jak i wadą; można by odnieść wrażenie, że jest ignorantem, ale to może tylko moje własne odczucie xd
Ten mały potworek szuka każdego; przyjmie rodzinę, przyjaciół, wrogów, może zostać nawet czyimś sługusem xd Do wyboru do koloru, można puszczać wodze wyobraźni śmiało xd Właściwie to może przydał by mu się ktoś, kto spróbowałby jakoś zmienić jego tok myślenia, pokazać mu, że czasem w obronie bliskich trzeba kogoś skrzywdzić itd xd ogólnie może nauczył walczyć xd
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyCzw Kwi 09, 2015 5:09 pm

Levi dla Steela! (What a suprise, really). Ty już właściwie wiesz dlaczego akurat Levi, ale zaproponuje ci ją dla zasady, bo...bo MOGĘ.
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyCzw Kwi 09, 2015 5:37 pm

Odstraszyłaś mi wszystkich potencjalnych chętnych -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. 2868061106


A i zapomniałam do tej gromkadki dać jeszcze Razielka oczywiście xd

Taki mały mol książkowy, którego raczej nie interesują bijatyki i tego typu rzeczy xd
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:27 pm

Hm, jeśli chcesz to mogę ci Aarona podrzucić dla Raziela albo Wina ~ w sumie nie mam innych pomysłów ;w;
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:32 pm

To może być dla obydwu ; 3
Powrót do góry Go down
Alan
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Alan


Liczba postów : 213
Join date : 28/01/2015

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyCzw Kwi 09, 2015 8:41 pm

Cóż w każdym razie Aaron jest wolny ;w; Więc jeżeli masz kogoś wolnego, to możesz gdzieś wejść i podrzucić temat a ja dojdę c:
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyCzw Kwi 09, 2015 9:04 pm

https://wildehunde.forumpolish.com/t47p135-koszmarny-las#20101 tu sobie Raziel siedzi, więc możesz do nas dołączyć xd

Chyba, że wolisz jedynie we dwójkę to na chwilę obecną byłby tylko Win xd
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptySob Kwi 11, 2015 9:32 pm

Wina ce jeśli wolny, pamiętam, że mieliśmy sparing sobie zrobić ale wyszło, że czasu nie miałaś i ten jakoś tak nie wyszło. Plus warto byłoby ich spotkać po tak długim czasie <3 Fox wolna bo Ced nie odpisuje od ponad 48h.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyNie Kwi 12, 2015 2:25 pm

Winuś wolny i chętny na fabułę ; 3
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyNie Kwi 12, 2015 2:28 pm

Dzisiaj czasu ni mam ale jak tylko będę go mieć a Fox bd wolna/Ced nie odpisze to dam ci znać<333
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. EmptyNie Kwi 12, 2015 2:30 pm

Będę czekać <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty
PisanieTemat: Re: -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.   -Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami. Empty

Powrót do góry Go down
 
-Wyrzucił mnie. - Ściślej rzecz biorąc, razem z drzwiami.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bo władza bracie to łakoma rzecz ...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: