wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Awanse & Degradacje

Go down 
+14
Hamlet
Adirael
Sacred
Haku
Fabienne Illyasviel
Valixy
Cedrik
Nevis
White Fox
Morte
Blume
Amatsuki
Andromeda
Winchester
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyCzw Lis 06, 2014 5:48 pm

Jeśli widzicie, że ktoś jest aktywny i się stara to tu możecie zaproponować dla niego awans, bądź też degradację, jeśli w ogóle nie wypełnia swoich obowiązków.


Kod:
[b]Awans/Degradacja?:[/b]
[size=10][b]Imię:[/b]
[b]Obecna Ranga:[/b]
[b]Proponowana Ranga:[/b]
[b]Powód:[/b][/size]


Kod:
[b]Przydomek[/b]
[size=10][b]Dla kogo?:[/b]
[b]Proponowany przydomek:[/b]
[b]Powód:[/b][/size]

Kod:
[b]Punkty Reputacji:[/b]
[size=10][b]Dla kogo?:[/b]
[b]Ilość punktów:[/b]
[b]Powód:[/b][/size]
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptySro Lis 12, 2014 6:48 pm

Awans:
Imię: Zireael.
Obecna Ranga: Zwykły pies.
Proponowana Ranga: Skrytobójca/ wojownik.
Powód:Myślę, że jest aktywna, posty mnie satysfakcjonują, wnoszą coś do fabuły, po prostu tak uważam, o.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptySro Lis 12, 2014 7:12 pm

tylko, że Zir dopiero co dołączyła do stada i jej aktywność w nim jeśli chodzi o fabułę to jeszcze się nie zaczęła dobrze, więc w sumie jestem neutralna xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptySro Lis 12, 2014 8:31 pm

ew. Proponuje tak, aby jakoś ruszyć z rangami i w ogóle, to każdemu dać jakieś małe awanse np.

Mafia ( jeśli nie chcesz ciągle siedzieć na szczeniaki, tzn, możesz być szczunem, ale już z jakąś porządną rangą ) - Wojownik.
Racher - łowca
Zireael - łowca.
Andromeda - łowca.
Venaya (wiem, że jest nieobecna, bo się usprawiedliwiła ) - łowca.
Powrót do góry Go down
Amatsuki
Nowy
Nowy



Liczba postów : 89
Join date : 12/10/2014
Age : 30

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptySro Lis 12, 2014 8:40 pm

nie, nie, nie. mnie możecie sobie odpuścić, ja się akurat do awansu najmniej nadaję xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptySro Lis 12, 2014 8:48 pm

Ja za Mafią zdecydowanie byłabym na tak, jak nie teraz to jak już osiągnie wiek dorosłego, wsadziłabym ją nieco wyżej niż ZP~ Andromedzie też mały awans nie zaszkodzi, za resztą się nie wypowiadam bo... no rzeczywiście Zir dołączyła niedawno, u Ven jakoś specjalnie nie widziałam aktywności, a trzecia osoba to... cóż to ja xd
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptySro Lis 12, 2014 9:47 pm

Tak bardzo zapomniana ~
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyCzw Lis 13, 2014 6:50 am

Ja na nic nie zasługuję D:
Tak czy siak jestem za za całą resztą ~
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyCzw Lis 13, 2014 5:22 pm

Jeśli bycie szczunem nie przeszkadza to czemu by nie~

Co do Racher i Andromedy to ja jestem jak najbardziej za, co do Ven nie mam nic przeciwko~

Zir rzeczywiście dołączyła niedawno, więc jak nie chce teraz awansu to ten... Chociaż mam dziwne wrażenie, że za miesiąc też będzie twierdzić, że do awansu się nie nadaje xD
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyPon Lis 17, 2014 8:48 pm

Awans/Degradacja?:Awans
Imię:Fabienne Illyasviel
Obecna Ranga:Zwykły Pies
Proponowana Ranga:Niańka
Powód:Udziela się na fabule, piszę ładne i konkretne posty które miło się czyta, jest aktywna i udziela się w SS.Wiem, że nie przeszła znakowania ale jak ma sama siebie swoim kontem oznakować, więc myślę, że należy dać jej szanse.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyPon Lis 17, 2014 10:15 pm

Fab na niańkę!
Zresztą chyba znakowania nie trzeba jeszcze do awansów...
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyPon Lis 17, 2014 10:31 pm

Tak przekopuje forum(muszę przyznać, że głównie skupiłam się na krwistych), i gdzieś takie coś znalazłam.Cóż mam nadzieję, że awansuje niedługo po Fab, tak czy siak koniec offa. I czekamy na wypowiedzi innych.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyPon Lis 24, 2014 6:37 pm

no cóż, skoro nikt nie zgłasza żadnych sprzeciwów, czy coś to pozwolę sobie jej nadać niańkę.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyCzw Lis 27, 2014 3:53 pm

Awans/Degradacja?: awans
Imię:White Fox
Obecna Ranga: ZP
Proponowana Ranga: wojownik
Powód: Wiem, że nie przeprowadziła jakoś szczególnie dużo fabuł, ale jest za to aktywna w sprawach stadnych, więc można jej dać ten niewielki awans zawsze na zachętę.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyCzw Lis 27, 2014 4:49 pm

Yup, jestem za, ot.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyCzw Lis 27, 2014 5:02 pm

Ja też za~
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyCzw Lis 27, 2014 5:03 pm

Awww, dziękuje. Czuję się taka kochana, chętnie przyjmę awansik.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyCzw Lis 27, 2014 10:16 pm

no dobra, nadaję.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyNie Gru 14, 2014 1:28 pm

Przydomek
Dla kogo?: Andromeda | White Fox
Proponowany przydomek: Altruistka; albo nie wiem co jeszcze xd | Anioł Śmierci; albo coś innego xd
Powód: aktywność, ot co xd
Powrót do góry Go down
Nevis
Nowy
Nowy
Nevis


Liczba postów : 143
Join date : 10/12/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyNie Gru 14, 2014 2:07 pm

a na czym to polega? oO
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyNie Gru 14, 2014 2:18 pm

Na tym, że się ma jakiś szlachetny przydomek? Nie jest to nic magicznego, zwykłe wynagrodzenie, ot co.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyNie Gru 14, 2014 2:33 pm

Mi pasuje wybrany przez Sol'a i jestem na tak co do Andro.
Powrót do góry Go down
Nevis
Nowy
Nowy
Nevis


Liczba postów : 143
Join date : 10/12/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyNie Gru 14, 2014 2:42 pm

nie wiedziałam no :d jestem za
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyNie Gru 14, 2014 3:07 pm

Póki co jest Altruistką xd
Jestem za co do Fox ~
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje EmptyNie Gru 14, 2014 3:58 pm

no to wam spisuję xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Awanse & Degradacje Empty
PisanieTemat: Re: Awanse & Degradacje   Awanse & Degradacje Empty

Powrót do góry Go down
 
Awanse & Degradacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Awanse/Degradacje
» Awanse & Degradacje
» Awanse i Degradacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: Archiwum-
Skocz do: