wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 N I E O B E C N O Ś C I

Go down 
+29
Traffy
Restless
Edward
Katarina
Hana
Leida
Asmodeusz
Izaak
Vadász
Hassan
Luxuria
Sakura
Takanori
Boss
White Fox
Forneus
Nemeyeth A'albiell
Mayflower
Blume
Talulah
Andromeda
Fabienne Illyasviel
Valixy
Chikyuu
Ilianthe
Amurath
Pandemonium
Adirael
Winchester
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Izaak
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Izaak


Liczba postów : 174
Join date : 24/02/2015

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 10:44 pm

W najbliższym czasie mogę znikać na 1-3 dni.


Ostatnio zmieniony przez Izaak dnia Sro Mar 04, 2015 7:06 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : dobra, poprzednie nieaktualne xd)
Powrót do góry Go down
Asmodeusz
Nowy
Nowy
Asmodeusz


Liczba postów : 863
Join date : 08/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Obroża Hermesa
Wynagrodzenia stadne: -

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 6:08 pm

Od dziś na pewno, będę nieco rzadziej ale nie odchodzę czy nie znikam.
Zaczęłam 4 semestr weterynarii, muszę zrobić praktyki no i mam dużo nauki.
Powrót do góry Go down
Leida
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Leida


Liczba postów : 322
Join date : 17/10/2014
Age : 25

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2015 11:36 pm

Czesc tu Lejek. Lejek mowi wam ze robi sobie przerwe od pbfow...pytacie na jak dlugo? Nie wiem...tydzien,miesiac,rok. Nie wiem. A czemu to robie? Gdzie nie wejde to ludziska na tych pbfach sie kloca. Rozdzielaja sie, tworza sie grupy, strony a Lejek zagubiony nie wie co robic. A mnie taki widok boli. Nie lubie widoku klocacych sie ludzi, na prawde. Nie wiem czy to wyolbrzymiam i jestem glupia ze przejmuje sie nie swoimi sprawami ale ja to ja. Widze to wszystko i czuje. Coz moze ta przerwa mi dobrze zrobi. Ufff dobra koniec. Takze do zobeczenia... nie piszczcie do mnie czy zrobie jakas grafe na lewo. Jak przerwa to przerwa... *sorry za bledy pisze z fona*
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyWto Kwi 14, 2015 7:12 pm

A więc w szkole są problemy - nasza pani od matematyki oraz geografii będzie miała operację. Niestety jest to również nasza wychowawczyni i są problemy z przydzieleniem nam nowych nauczycieli i wychowawcy. Przy czym mam dużo zastępst, gdzie nauczyciele robią swoje lekcje i naz pytają >.< Więc do 21 mogę mieć niską obecność, ale będę.
KOCHAM WAS <3
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptySro Kwi 15, 2015 3:16 pm

Zmniejszona aktywność do odwołania, nadal będę wchodzić na forum jednak trochę mniej. Po prostu mało czasu, i tak każdą wolną chwilę spędzam na WH xd
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyCzw Kwi 16, 2015 8:46 pm

Muszę podładować wenę na WH... poza tym? nie potrafię się skupić ~ mam pewien problem z czymś, kimś...


Katarina/Hassan~
Powrót do góry Go down
Edward
Szczeniak
Szczeniak
Edward


Liczba postów : 2
Join date : 23/04/2015

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2015 3:28 pm

24.04 - 26.04 nie ma mnie :v
Konta: Edward
Na pyrkon się wybieram :v
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2015 10:00 pm

Chyba to będzie najlepsze wyjście - po prostu "małe" odejście. Mam mniejszy dostęp do laptopa, w ogóle do forum. Wszystko się bardzo komplikuje, nie mam weny na postacie, mam wielkie rozdarcia co zrobić - raz chciałabym, raz myślę, że zawiodę, raz że dałabym radę. Więc to chyba nie jest dobry pomysł, abym w takim okresie dalej prowadziła grę, bo znowu bym coś popsuła i nie potrafiła sama siebie zadowolić - taka smutna, przykra prawda. Podrzuciłam pomysł na rozłam na te stada i możecie liczyć, że niedługo się pojawi. Muszę podziękować, że Stil pozwoliła na niego, bo nie popsuje on mojej postaci, bo przyznam, że zwykły upadek Płomieni byłby załamujący. Dla ciekawych można zobaczyć dotyczące Resia TUTAJ w drugim poście. Hana - poszła poznawać świat, aby opowiedzieć o nim kiedyś Fab. Reszta chyba była mniej znacząca, więc nie mam chyba nic do dodania. Najoficjalniej się z wami żegnam. Było miło, ba, bardzo miło, jednak potrzebny mi odpoczynek. Na pewno twarda stabilizacja, bo dawno jej nie odczułam - chyba na mój humor wpływają te częste zmiany, jednak nie mam nikomu tego za złe. Każdemu dziękuje za spędzone miło chwile. Fabularnie za miłe wypady na polowania, za ofiary, które pozwoliły się porwać, za małe miłostki, za głębszy sens za płytszą przykrywką. Za wszystko. I za zabawne momenty z SB.
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2015 10:05 pm

Podbijam szlachetnego Ressia. Nie mam nic więcej do dodania, bo kobita pięknie podsumowała. Może kilka kwestii się u nas różni, ale to teraz nie istotne. Też chcę powiedzieć wielkie Dziękuję. 
I może znów się kiedyś spotkamy. Zapewne wrócę z sis pod pachą. 
Powrót do góry Go down
Taiga
Nowy
Nowy
Taiga


Liczba postów : 108
Join date : 11/10/2014
Age : 25

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyPon Kwi 27, 2015 5:52 pm

Coś tam, coś tam, bo tak tam, tak tam. Znikam i w ogóle. Bai.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptySob Maj 02, 2015 2:34 pm

WH mi ledwo co działa na komie. Nie będzie mnie około tygodnia T.T Dacie radę..
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2015 12:12 pm

Będę rzadziej.
Powrót do góry Go down
Vixa
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Vixa


Liczba postów : 242
Join date : 15/10/2014
Skąd : Toruń; pierwsza odsłona WH(Vixa)

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyPią Maj 15, 2015 2:20 pm

Nie będzie mnie mniej więcej do końca czerwca. Czasem jednak wejdę, żeby sprawdzić co się dzieje na forum.
Powrót do góry Go down
White Fox
Beta Siewców
Beta Siewców
White Fox


Liczba postów : 721
Join date : 13/11/2014
Skąd : Pierwsza odsłona WH(Florida,Puma)

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne:: Mosiężny krzyż na którym wygrawerowane są przeróżne runy, zawieszony jest on na potężnym łańcuchu który znajduje się na szyi Fox, jest to naszyjnik zjawy Elope.
Wynagrodzenia stadne: Gniew potrafi wywołać w swojej ofierze olbrzymią nienawiść i gniew do samej siebie i swoich bliskich, miota się po podłodze, krzyczy, rani samą siebie lub atakuje bliskie jej osoby które znajdują się w pobliżu. Sam stan gniewu trwa 5 postów.

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyPią Maj 29, 2015 10:28 pm

Zmniejszona aktywność do 7 czerwca.
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptySob Maj 30, 2015 5:53 pm

Nie ma mnie od 1 do 3 czerwca, jadę na wycieczkę, ale 3 po 19 powinnam już być  N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 2442743227
Konta; Aaron, Oblivious, Mayflower, Gabriel
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 EmptyPon Cze 01, 2015 12:11 pm

Będę rzadziej - ale to już pewnie zauważyliście. Jak długo to potrwa? Nie wiem. Do polowy czerwca, może dłużej. Ale to wcale nie oznacza, że was zostawiam, jak coś trze ba śmiało pisać na pw czy też na gg. Więc nie zrażajcie się tym, że admin nie wchodzi i bawcie się dalej jak do tej pory ja i tak będę mieć was na oku xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: N I E O B E C N O Ś C I   N I E O B E C N O Ś C I - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
N I E O B E C N O Ś C I
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Postaciowo :: .-
Skocz do: