wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co teraz czytasz?

Go down 
+5
Leida
Winchester
Magnus
Dante
Hyde
9 posters
AutorWiadomość
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? EmptySro Paź 15, 2014 4:21 pm

No tak właśnie. Jak w temacie Co teraz czytasz? 1873120378
Powrót do góry Go down
Dante
Nowy
Nowy
Dante


Liczba postów : 39
Join date : 26/10/2014
Age : 27
Skąd : Miasto Scyzoryków~

Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? EmptyPon Lis 03, 2014 11:34 pm

GoT, trzeba szybko kończyć i oddać :P
Powrót do góry Go down
Magnus
Myśliwy
Myśliwy
Magnus


Liczba postów : 45
Join date : 08/11/2014

Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? EmptyPon Lis 10, 2014 4:08 pm

Właśnie skończyłam "Wybacz mi, Leonardzie Quicka. Cudowna książka, naprawdę polecam. Jedna z niewielu, podczas której czytania niemal ciągle mówiłam "Dokładnie", "Tak, tak, tak" albo "Święta prawda".
Teraz muszę zabrać się za "Antygonę", przewiduję na nią jeden, góra dwa dni, w zależności od szybkości czytania.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? EmptyPon Lis 10, 2014 4:40 pm

Ja ostatnio co czytałam; Młody samuraj: krąg wiatru, mwah, uwielbiam tą książkę. To jest już 7 część i z niecierpliwością czekam na kolejną. Jest genialna, zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja, ko uwielbia czytać o Japonii, a z tej książki można naprawdę wiele nauczyć się kulturze Japońskiej, nawet jeśli jest to kultura z wieku XVII.
Powrót do góry Go down
Leida
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Leida


Liczba postów : 322
Join date : 17/10/2014
Age : 25

Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? EmptyPon Lis 10, 2014 11:36 pm

A ja czytam "Assassin's Creed: Tajemna Krucjata"  Olivera Bowdena. To jedyna książka jaka została mi do przeczytania z "Asasyńskiej serii"...nie wspominając o tej co wyjdzie 3 grudnia. Co ja mam powiedzieć. Lubie ogólnie książki z tej serii bo są na podstawie serii gierek w które pykam. A serie tej gierki jakoś lubię... a jeśli chodzi o gry.... Ciekawiłaby mnie ksiażka napisana na podstawie GTA... no nawet V...(już to widzę)... jestem dziwna X_X

Ostatnio też czytałam "Tylko Ciebie chce". Jeśli ktoś lubi romansidła to chyba to książka dla niego. ;-;
Powrót do góry Go down
Nemeyeth A'albiell
Nowy
Nowy
Nemeyeth A'albiell


Liczba postów : 75
Join date : 23/11/2014

Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? EmptyNie Lis 23, 2014 7:54 pm

Przed chwilą skończyłam czytać 12 tom "Zwiadowców" i nie mogę się doczekać, kiedy zostanie wydany 13. <3
Powrót do góry Go down
Coda
Nowy
Nowy
Coda


Liczba postów : 2
Join date : 13/03/2015

Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? EmptySob Mar 14, 2015 10:11 am

Ostatnio przyjaciółka pożyczyła mi książkę L.J.Smith "Wizje w mroku". Przyjemna, ciekawa, o nadnaturalnych mocach, o przyjaźni, miłości i...no spodobała mi się c:
Powrót do góry Go down
Dean
Nowy
Nowy
Dean


Liczba postów : 122
Join date : 25/12/2014

Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? EmptySob Mar 14, 2015 11:16 am

Starcie królów George'a R. R. Martina :3
Powrót do góry Go down
Ryu
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Ryu


Liczba postów : 3
Join date : 20/05/2015

Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? EmptySro Maj 20, 2015 10:21 pm

"Eleonora i Park" Rainbow Rowell ;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co teraz czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co teraz czytasz?   Co teraz czytasz? Empty

Powrót do góry Go down
 
Co teraz czytasz?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co teraz robisz?
» Czego teraz słuchasz?
» Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: . :: Książki-
Skocz do: