wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Anime

Go down 
+10
Stockholm
Forneus
Blume
Levi
Tensai
Morte
Amatsuki
Hyde
Taiga
Winchester
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyCzw Paź 23, 2014 7:36 pm

Z wampirami to było Diabolik Lovers, choć nie jakieś górnolotne. Brother Conflict osobiście mnie od siebie odrzuciło i cały czas nie potrafię się zebrać, aby to dociągnąć do końca. Jak stanęłam na 9 epizodzie tak stoję D:

Ogólnie rzecz biorąc w haremówkach, gdzie dziewczyna jest otoczona przez facetów to szczerze, ale zawsze, niemal zawsze wkurwia mnie protagonistka. Dosłownie nie wiem czy producenci specjalnie tworzą tak irytujące postaci czy to wychodzi samo z siebie. Ta w Amnesii to przeszła samą siebie pod względem zdenerwowania mnie w mniej niż 30 sekund. Najbardziej mi przypadła do gustu ta z Kamigami no Asobi - i tak Loku rulz, ofc - bo nawet jeśli wielbię Uta no Prince-sama to cóż...dziwne oczy protagonistki mnie prześladują ~

No i prawdę mówiąc niespecjalnie przepadam za haremówkami - niezależnie czy to jest jeden facet + kilkadziesiąt dziewczyn czy na odwrót - po prostu sama tak seria, choć potrafi mieć dobrą linie fabularną, serdecznie mnie od siebie od rzuca, chociażby ze względu na głównego bohatera, który nigdy nie ma pojęcia dlaczego te baby/faceci się tak o niego biją. Nie no srsly? Aż taki poziom głupoty? Coś chyba nie bardzo D;
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyCzw Paź 23, 2014 7:44 pm

Tia... Głupota posiadaczy haremu czasem powala. Jest ta ochota wrzasnąć mu do ucha "Ty ślepoku! Nie widzisz, że masz pikny harem i wszystko na ciebie leci?! Ogarnij się i nie udawaj głupa!" xD

Ja mam postanowienie, że dokończę dwie serie wstrzymane. Sankarea spróbuję przetrawić choć tak boli, że Rea nie jest już zwyczajną dziewczyną. Tak się z tym dziwnie czułam. Na początku ok, fajna znajomość, a potem bum i nie mogłam wytrzymać. Seikoku no dragonar spróbuję przejść. Tak na sprawdzenie mojej wytrzymałości przy gorszym stopniu ecchi. Może (ta nadzieja) w tych późniejszych odcinkach zrobili się poważniejsi i odpuścili zboczone wątki przyprawiające mnie o mdłości. Odrzuca mnie w ciul. Trzeci sezon Shakugan no Shana nie wytrzymam. Nowa fabuła odrzuciła mnie. Jedynie obejrzałam końcówkę i już. xD
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyCzw Paź 23, 2014 7:47 pm

Sankare jest fajnaaa, Rea jako zombiak jest według mnie lepsza jako zwyczajna dziewczyna no i wreszcie się jakoś uwolniła, chociaż anime szybko się skończyło i manga jest o wiele bardziej do przodu i nie jest tak kolorowo xd


A może ci bohaterowie po prostu lecą na głupotę głównego bohatera/bohaterki? oO
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyCzw Paź 23, 2014 7:54 pm

W sensie, ze głupota głównego bohatera jest w jakiś sposób seksowna? Jakbym była na miejscu takiego haremu to bym znalazła inny obiekt do ulokowania moich uczuć. Serio.

Cóż ja mam do dokończenia +/- 23 serię, ale na wiele z nich nie mam zwyczajnie chęci albo wciąż trwają i mi się zwyczajnie nie chce. Ale kiedyś się za to zabiorę, acz zwykle i tak kończy się tym, że oglądam coś zupełnie innego. No cóż...

Z nowych serii, które teraz wychodzą to jestem bardzo zainteresowana Akatsuki no Yona (fajnie się zaczęło, klimacik tez nie gorszy), Amagi Brilliant Park (omgwtf, po prostu sama rozkosz komediowa xD), Donten ni Warau (głos Kaji Yukiego, boże, zabijcie mnie *nosebleed*), Gugure! Kokkuri-san (trochę mi to trąci Kamisamą, ale to może tylko moje odczucie?), Log Horizon 2 (powód logiczny ~), Madan no ou to Vanadis (podoba mi się, serio c:), Ookami Shoujo to Kuro Ouji (na razie bez rewelacji; po Ao Haru Ride miałam nadzieje na coś podobnej jakości, ale cóż. podobno manga lepsza D:) i oczywiście, moja perełka: Psycho-Pass 2 <3

Jak zwykle se dowaliłam serii, nie ma co xd
Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyCzw Paź 23, 2014 8:09 pm

Nigdy nie gustowałam w zombiakach. To jest taki... mhm... ból, że to martwe ciało i się rozkłada, jest zimne... No tak jakoś mi dziwnie z tym. Ale jednak postaram się obejrzeć do końca. Ostatnio mam motywację. .-.

Osobiście też nie dołączyłabym do takiego haremu. Na głupiego nie polecę, o nie. Prędzej skoczę z dywanu, o! XD

Ja z anime emitowanych to tylko AgK (ten sezon obejrzę z wielką chęcią, a jak zrobią drugi to się zobaczy czy zacznę oglądać... zabiją mi bohatera w mandze to porzucam xD). FT, LH i GGO... chociaż już tak niezbyt GGO. Mhm... MR... Nie. To głupio brzmi i nie wiadomo o co cho. XD


Powrót do góry Go down
Tensai
Nowy
Nowy
Tensai


Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptySob Paź 25, 2014 8:39 pm

Przeżyłam Seikoku no Dragonar, kuwa, tak! Wytrwałam dla historii mimo tych... zboczeń, khem. Jestem z siebie dumna. Anime - Page 2 2721684257 (że też na czarnym tle tak źle wyglądają najlepsze emoty ;-;)

Z "Seitokai Yakuindomo" się dzisiaj wstrzymałam, bo to za bardzo mnie odmóżdża (pewnie zaprzestanę tylko an pierwszym sezonie, bo drugi + OVKi to będzie dla mnie za dużo jak na razie xD). Wezmę się za drugą połowę Sanakrea, żeby mieć anime z głowy, a potem kontynuuję Strike the blood mając do zaliczenia jeszcze 20 odcinków. Teraz przyda mi się anime z akcją, a nie odmóżdżacze. To jakiś plus, bo czasami ma się już dość ogłupiania i to jeszcze w trakcie szkoły, więc akcja to świetna odskocznia (chociaż wtedy więcej rozmyślam na lekcjach i się nie skupiam). xD
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Paź 27, 2014 1:59 pm

Ludu drogi, czy ktoś z was czytał/oglądał Kokoro Connect i może mi powiedzieć czy godne polecania czy też nie?
Powrót do góry Go down
Forneus
Nowy
Nowy
Forneus


Liczba postów : 748
Join date : 02/11/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyWto Lis 04, 2014 12:13 am

Jedynie z anime uwielbiam to Naruto i Shingeki no Kyojin.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyWto Lis 04, 2014 2:42 pm

Ja należę do przeciwników Naruto, bo jestem z fanów Bleach'a xd
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyCzw Lis 06, 2014 8:56 am

A ja powiem,że wole Hunter x Hunter, choć nie jest tak wielkim tasiemcem jak Bleach czy Naruto. Niby do Bleach'a mam sentyment ~ siostra wie o co chodzi xd

A tak aktualnie to się wzięłam za kończenie Yowamushi Pedal i muszę przyznać, że jest to wybitnie...cudowne anime. Znaczy nie każdemu może podpasywać kreska i wykonanie bohaterów, ale jak ktoś przymknie na to oko to zabawa jest przednia. No i warto wspomnieć, że to anime o kolarstwie, ale wydaje mi się, że to najmniej przerażające xd
Powrót do góry Go down
Stockholm
Nowy
Nowy
Stockholm


Liczba postów : 123
Join date : 15/11/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 1:15 pm

*przyczłapała*
''... może ktoś ze chce rozpocząć swoją przygodę z tym i będzie potrzebował kilku początkowych pozycji, aby ktoś mu zaproponował.''
Em... tak jakby, no... przychodzę, abyście coś polecili. Miałam zacząć oglądać już dawnooo, ale mój słomiany zapał, huh. Teraz są święta i mam ochotę na wszystko xd Kompletny świeża, serio. Gatunek obojętny ;-;
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 1:17 pm

Fullmetal Alchemist Brotherhood! .-. *wcale nie chce napisać więcej tytułów, wcale*
Powrót do góry Go down
Sweeney
Nowy
Nowy
Sweeney


Liczba postów : 19
Join date : 19/12/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 1:23 pm

Obejrzyj sobie Wybielacza, to znaczy Bleach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powrót do góry Go down
Stockholm
Nowy
Nowy
Stockholm


Liczba postów : 123
Join date : 15/11/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 1:23 pm

Czekam dalej :3
Oglądnę wszystko, a raczej większość xd
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 1:27 pm

Kurde... Tak trudno jest coś polecić, gdy gatunek może być obojętny. Za dużo jest anime, huh... Może Swort Art Online, Log Horizon, Angel Beats, Kokoro Connect, K-on, Noragami, Fairy Tail, Soul Eater, Shaman King (było kiedyś zdubbingowane na jetixie jak król Szamanów - jeśli nie znasz to oglądaj, bo świetne :3), Toradora, Kimi ni Todoke... No i pacz... Się rozszalałam. XD
Powrót do góry Go down
Stockholm
Nowy
Nowy
Stockholm


Liczba postów : 123
Join date : 15/11/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 1:30 pm

Dzięki piękne, na pewno skorzystam <3
Powrót do góry Go down
Sweeney
Nowy
Nowy
Sweeney


Liczba postów : 19
Join date : 19/12/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 1:31 pm

To ja może jeszcze dorzucę Katekyo Hitman Reborn i Gintamę XD
Powrót do góry Go down
Yuki
Nowy
Nowy
Yuki


Liczba postów : 147
Join date : 15/12/2014

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 1:31 pm

Ja to jestem świeża w sprawach anime, więc jeśli chcesz więcej tytułów to do Solci i Levuśki. |D
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 5:53 pm

Oh, coś do oglądania, hm?

A-Channel
Acchi Kocchi
AKB0048
Akuma no Riddle
Angel Beats!
Ao no Exorcist
Bakuman.
Beelzebub
Black Bullet
Binbougami ga!
Black★Rock Shooter
Brave 10
Clannad
Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
D.Gray-man
Dog Days
Eureka Seven
Fairy Tail
Kill la Kill
Love Lab
Love Live! School Idol Project
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha
Maoyuu Maou Yuusha
Mirai Nikki
Mouretsu Pirates
No Game No Life
Nobunagun
Noragami


http://myanimelist.net/animelist/Touhouindex a po więcej zapraszam tu xd


Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 6:02 pm

A polecasz któreś bardziej? xD
Powrót do góry Go down
Despair
Nowy
Nowy
Despair


Liczba postów : 235
Join date : 27/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2014 6:07 pm

Wszystkie polecam, bo wszystkie są naprawdę dobre, ale hm ...

Ao no exrocist - jest naprawdę świetne, dużo humoru, ale i nie tylko. Walki, wzruszenia, a do tego główny bohater Rin jest naprawdę sympatyczny i szybko można go polubić, a anime wciąga niemiłosiernie to też oglądnąć je można jednym tchem. Przynajmniej na mnie tak zadziałało xd

Clannad - to jest anime z tych, których każdy czy to początkujący, czy też zaawansowany fan anime powinien znać xd Tylko ostrzegam, że potrafi wycisnąć z człowieka wiele łez, zwłaszcza jeśli chodzi u drugi sezon xd


Fairy Tail - no tego nie można nie oglądnąć, jednej z lepszych tasiemców ; 3 Strasznie wciąga, pełne walk, magii, przyjaźni i nie tylko xd

Właściwie chciałam ci też z tasiemców polecić Bleacha, ale już to zrobiono za mnie, więc i to anime musisz koniecznie obejrzeć, chociaż pewnie, jeśli dojdziesz do któregoś momentu może przestać ci się chcieć zwłaszcza, gdy strasznie zaczyna się wszystko mieszać, ale przetrwasz! xd


Powrót do góry Go down
Sponsored content





Anime - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Anime   Anime - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Anime
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: . :: Otaku łączmy się!-
Skocz do: