wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bo w każdym drzemie artysta

Go down 
+46
Aaron
Alan
Tobi
Jupiter
Pizza
Hassan
Vadász
Famine
Hana
Raziel
Katarina
Delirium
Yuki
Restless
Leida
Hamlet
Nyks
Moon walk
Vincent
Requiem
Erakis
Haku
Mayflower
White Fox
Sweeney
Chikyuu
Ilianthe
Steele
Adiela
Taiga
Stockholm
Vixa
Andromeda
Bystra
Despair
Siewca
Felicis
Levi
Nataniel
Fabienne Illyasviel
Tensai
Taco
Amatsuki
Hyde
Morte
Winchester
50 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySob Paź 18, 2014 8:47 pm

https://2img.net/h/oi57.tinypic.com/sgri9i.jpg <~ no to to to jest próba narysowania Levka i Fab;
https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/2dshlwl.jpg <~ a tu mamy przykład tego, dlaczego Levka denerwować nie należy
https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/161bzw1.jpg <~ i Levek właściwie-nie-wiadomo-skąd; olać ten napis, on nie ma nic wspólnego z niczym, a ja nie mam normalnych kartek, więc korzystam z takiego jakby brudnopisu kartkowego. poor me xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyPon Paź 20, 2014 1:03 pm

http://img31.otofotki.pl/obrazki/me190_c-osik.png - narysowałam to wczoraj przed snem, jak mi już brak neta wyłączył i byłam na w pół przytomna; ostatnio coraz częściej w tym stanie rysuję xd - więc nie jest idealny, ale ja mimo, że widzę błędy to i tak mam wrażenie, że coś jeszcze jest z tym nie tak, dlatego też byłabym wdzięczna jakby ktoś napisał co poprawić i w ogóle xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyPon Paź 20, 2014 8:14 pm

http://img31.otofotki.pl/obrazki/ee198_qilczki.png - wilczek powyżej i moje próby pokolorowania go nieco inaczej niż zwykle, oraz jakieś inny bazgrołki xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyWto Paź 21, 2014 6:26 pm

http://img31.otofotki.pl/obrazki/jc669_bazgrlkiznowu].png - jakieś tam kolejne bazgroły, byle tylko zająć sobie czas jakoś xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySro Paź 22, 2014 9:54 pm

Nie jest to nic idealnego, ale nie zmienia to faktu, że w pewien sposób odwzorowuje mój nastrój i takowy rysek chodził za mną już od pewnego czasu.

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Fb457_sadruby
Powrót do góry Go down
Felicis
Nowy
Nowy
Felicis


Liczba postów : 332
Join date : 16/10/2014

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySro Paź 22, 2014 9:58 pm

Hm... coś się stało Sol?
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySro Paź 22, 2014 10:02 pm

Nah, nic się nie stało, prócz tego, że w takie deszczowe dni odczuwam po prostu spadek energii, jakąś wewnętrzną pustkę, a nawet samotność i nie potrafiąc tego okazać w żadne sposób samą sobą, gdyż zawsze przybieram 'dobrą minę do złej gry' to musiała to przekazać po przez obrazek. Ale ogólnie jest git Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Tumblr_inline_nc5q46AyYM1siw0sp
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySro Paź 22, 2014 10:11 pm

Ach wiem co czujesz ~ Też tak czasami mam i zwykle się próbuję za jakiś film wziąć :3

Ogółem to wstawiłabym wam rysunek, ale jestem zbyt leniwa żeby zrobić zdjęcie i je tu zgrać, więc może jutro xdd
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySob Paź 25, 2014 7:35 pm

http://img31.otofotki.pl/obrazki/jc179_yr.png - Don't worry Rubes, she will be always with you. Yep, przygnębiających rysunków ciąg dalszych i tu nawet o jakieś tło się postarałam, chociaż wyszło marnie xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySob Paź 25, 2014 11:49 pm

Dobra, jest prawie dwunasta, więc nie chciało mi się z tym jakoś długo bawić, soł ...

http://hermi-febe.deviantart.com/art/Vendetta-170296801 - rysek z przed czterech lat.

http://img31.otofotki.pl/obrazki/cj114_Vendetta_by_Hermi_Febey.png - narysowany na nowo, jakąś poprawę można zauważyć, chyba xdd Matko, właśnie zdałam sobie sprawę, że ostatni raz jakiegoś lewka narysował ... hoho, wieki temu xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyPon Paź 27, 2014 8:03 pm

http://img31.otofotki.pl/obrazki/hl228_bazgrolydzisiah.png - nah, bazgroły z dnia dzisiejszego. Yep, jest lepiej niż jeszcze pół roku temu i to mnie cholernie satysfakcjonuje i pcha do przodu ; 3
Powrót do góry Go down
Felicis
Nowy
Nowy
Felicis


Liczba postów : 332
Join date : 16/10/2014

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyPon Paź 27, 2014 8:50 pm

O tak Sol jest zdecydowanie lepiej c:
''Pieprzyć dłonie'' Ja też mam z nimi problem XD
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyPon Paź 27, 2014 9:08 pm

Dłonie to największe zUo D:

Nah, świetna jest ta najbardziej po prawej, szczery szacun za nią D:
W sumie to za wszystko szacun, ale ta mina mnie urzekła dodatkowo ;;
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyWto Paź 28, 2014 6:19 pm

http://img31.otofotki.pl/obrazki/mb821_rubywarrior.png - yep, to czerwone to miała być krew, ale nie wygląda zapewne, ale mniejsza xd
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyWto Paź 28, 2014 9:02 pm

ciemniejsza powinna być + na mieczu, itd nie powinna być rozmazana aż tak~
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyWto Paź 28, 2014 9:10 pm

nah, ten miecz to też jakaś porażka jest xdd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySob Lis 01, 2014 8:38 pm

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Gz990_chibiruby
Pięcio ... no dobra, zajęło mi to odrobinkę więcej, piętnaście-dwadzieścia minut z kolorowaniem, więc nie jest idealne, ale miałam ochotę po prostu takie coś bazgrnąć bez specjalnego starania się przy tym xd
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySob Lis 01, 2014 8:57 pm

Jak dla mnie to fajnie wyszło .u.



http://vpx.pl/i/2014/11/01/scr.png
Wczoraj rysowane koło trzeciej, więc w sumie dzisiejsze... przed chwilą chciałam spróbować narysować to na komputerze, ale zamiast zaakceptować błędy w anatomii to oczywiście próbowałam poprawiać i straciłam chęci do narysowania tego... a w sumie starczyło linearty, kolor i cienie ;_;
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySob Lis 01, 2014 9:41 pm

woho, kossaaaa **
nie no, fajne to to ;3

Hm, ciekawe czy by mi coś wyszło na kartce, muszę spróbować, ale to nie dzisiaj xd
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptySob Lis 01, 2014 9:44 pm

Kosa, kosa~ Wcale nie dlatego, że miecz nie wychodził xD

Spróbuj, spróbuj... ja właśnie próbuję narysować coś na komputerze, ale mi nie wychodzi nie wiem czemu w sumie... odzwyczaiłam się od rysowania czy co .n.
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyNie Lis 02, 2014 7:45 pm

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Fv966_New-Canvashghg

Ileż to ja się namęczyłam, żeby jakoś sensownie jej ręce ułożyć, a i tak mam wrażenie, że jest coś nie tak xd
Powrót do góry Go down
Felicis
Nowy
Nowy
Felicis


Liczba postów : 332
Join date : 16/10/2014

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyNie Lis 02, 2014 8:00 pm

Nie no fajnie wyszło C: Huh, ja nigdy nie umiem rąk... Zwykle po prostu rysuje rękawiczki, ale to głupio wygląda jak postać jest w krótkim rękawku i ma rękawiczki XDD

To ja coś dam, ale i tak o jednym zapomniałam... A chyba mi się najbardziej podobał xdd No ale dobra dam następnym razem.
http://th00.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/305/8/7/watson__by_parsleyparsley-d84x06m.jpg - wybaczcie, ale zrozumie tylko ktoś kto widział Sherlocka i Hobbita... Tak mi się wydaje przynajmniej. Bo ogółem chodzi o to że Watsona i Bilba grała ta sama osoba nie ;_; Skoro już widzicie jak bardzo nie umiem rysować ludzi, to jestem otwarta na wszelką pomoc xd

http://parsleyparsley.deviantart.com/art/Kage-491988199 - No i taki liseł. Ogółem nie jest to zbyt dobre zdjęcie, ale światło było jakie było ~ może kiedyś jak mi się będzie wyjątkowo nudzić to to zmienię XD
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyWto Lis 04, 2014 6:54 pm

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Iw102_New-Canvas

W sumie była to głównie próba narysowania włosów Ruby nieco inaczej, Yang jakoś tak sama się stworzyła, ale ugh, muszę popracować nad innymi fryzurami, bo Ruby tak długo rysuję, że jestem do niej przyzwyzczajona, a inne postacie sprawiają mi trudność xd
Powrót do góry Go down
Fabienne Illyasviel
Nowy
Nowy
Fabienne Illyasviel


Liczba postów : 291
Join date : 14/10/2014

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyCzw Lis 06, 2014 3:47 pm

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Sx451_liyylerby

Mała Ruby ze swoim pluszowym wilczkiem xd
Powrót do góry Go down
Siewca
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Siewca


Liczba postów : 164
Join date : 07/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 EmptyPią Lis 07, 2014 10:18 pm

Wychodzi na to, że tylko ja nie potrafię rysować. No cóż... mogę komentować! :)
Śliczne Fab, śliczne. Tylko teraz wypełnij ładnie kolorami Ruby i będzie git. Ręce też wyszły! I te włosy. Jak ja chciałabym umieć rysować włosy no i w ogóle. Chyba pójdę do cb na lekcje czy coś xd
Chcę takiego Icarusa w stylu chibi. Puchatego i miśkowatego, le. Z zabawką a'la ludzka kończyna, heh.

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bo w każdym drzemie artysta   Bo w każdym drzemie artysta - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bo w każdym drzemie artysta
Powrót do góry 
Strona 2 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Offtop - Rozmowy NIEKONTROLOWANE :: .-
Skocz do: