wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'

Go down 
+6
Thor
Malvoro
Taiga
Siewca
Aaron
Armin
10 posters
AutorWiadomość
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:41 pm

Dalsza rodzina ...
Malvoro nie miał rodzeństwo, przynajmniej nie z tego samego miotu, a o innych nie ma żadnego pojęcia, tym samym nie znał ojca. Zostawił jego i matkę, nim jeszcze się urodził. Ew. Mogę się zgodzić na to, aby jego biologiczny ojciec się odnalazł, acz wtedy dobrze by było, gdyby był z Upadłej Duszy i po rozpoznaniu w jakiś sposób malca wziął go pod swoje łapy i uczył twardą ręką życia. Ale wracając do dalszej rodziny; matka zanim zginęła opowiadała mu o swojej rodzinie, która gdzieś tu powinna żyć. Też jakieś kuzynostwo się może znaleźć ... no droga wolna, byle tylko mógł sobie kogoś znaleźć, nawet jeśli na chwilę xd

Przyjaciele/Bratnie Dusze ...
Czyli ktoś do zabaw, kłótni, przekomarzań się, bijatyk i poszukiwania przygód! Dobrze, aby był to szczeniak, ale dorosłym z umysłem szczeniaka też nie pogardzi xd

Wróg ...
Co z tego, że szczeniak? Wrogów też może mieć! Zezwalam na porywanie (nawet jeśli szczeniakiem jest), atakowanie, uprzykrzanie życiu Malvorka w najróżniejszy inny sposób xd
Powrót do góry Go down
Armin
Nowy
Nowy



Liczba postów : 18
Join date : 08/02/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:51 pm

No kuwa nie kuś no!!! Przez ciebie chcę reaktywacji piesełkowej Taigii... ;_;
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:52 pm

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' 3987025420
Powrót do góry Go down
Armin
Nowy
Nowy



Liczba postów : 18
Join date : 08/02/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:53 pm

Ale ty, pacz. Role się odwróciły. kiedyś ja błagałam o Malva, a teraz cesz ode mnie Taigii. ._.
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:54 pm

no widzisz xd
więc możesz nie brać ze mnie przykładu i ją założyć xd
Powrót do góry Go down
Armin
Nowy
Nowy



Liczba postów : 18
Join date : 08/02/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:55 pm

Hai, hai... Tylko pomyślę czego się pozbyć. .-.
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:55 pm

Mogę ci Aarona podrzucić, jak będziesz wolna czy coś  'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' 2442743227
Na... uhm, przyjaciela? Nwm... szczenięce bijatyki byłyby... urocze  'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' 2721684257 Chciałam zaproponować coś oryginalniejszego, ale coś mi nie wyszło, więc no XD W sumie nie zdążyłam go jeszcze ustatkować z charakterem, więc nawet nie bardzo mogę ci to określić xdd
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:56 pm

Jestem wolna xd
Właściwie to można zobaczyć co z nich wyjdzie z ich relacji xd
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:58 pm

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' 503088836 Uhm, Aaron też jest wolny, więc wystarczy że gdzieś wejdziesz i podrzucisz mi linka  'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' 3680036915 Wyjdzie w praniu, o ~
Powrót do góry Go down
Siewca
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Siewca


Liczba postów : 164
Join date : 07/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 6:21 pm

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' 1210567270
Aggaaah. Okrzyk entuzjazmu i czegoś tam jeszcze. Siewca... na ojca może?
wiem, że on się nie nadaje bo w każdej chwili może zjeść Malvoro, ale... będę go krótko trzymać. W sumie pasowałoby, bo nie wiem co wcześniej wyprawiał zombie, z kim, gdzie, jak.
Jupitera na... jakieś zabawy. Co z tego, że już szczylem nie jest. Taki starszy brat, traktowałby Malva pobłażliwie. Andro na kogoś surowszego, ale nie za bardzo. Dawała by mu czasem po łbie, o.
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 6:27 pm

Wooooo Tak, tak, tak! Na wszystkie propozycje się zgadzam :D
Siewca może go nawet zmusić do dołączenia do Upadłych xd
Powrót do góry Go down
Thor
Mrok
Mrok
Thor


Liczba postów : 104
Join date : 23/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 7:30 pm

Kurcze to mój pomysł nie miał by wówczas miejsca gdyby Malvoro był w Upadłych. Myślałem bowiem o zgłoszeniu się na wroga. Powodem wrogości mogłoby być to, że szczeniak kiedyś uprzykrzał życie Thora pytaniami i to było przyczyną jakiejś tam drobnej utarczki, po której Thor po prostu znienawidził Malvora. Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Taiga
Nowy
Nowy
Taiga


Liczba postów : 108
Join date : 11/10/2014
Age : 25

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 7:35 pm

No dobra. Jesem to czekam jak tylko mi się zwolnisz, a bez marudzenia wyciągam na fabułę. .3.
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 7:35 pm

Niema problemu. Zanim Malv dołączy do upadłych to pewnie minie jakiś czas, a też nikt nie powiedział, że będąc w tym samym stadzie nie mogą się nienawidzić xd
Powrót do góry Go down
Thor
Mrok
Mrok
Thor


Liczba postów : 104
Join date : 23/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyCzw Kwi 23, 2015 7:39 pm

No to Malvoro będziesz miał we mnie wroga. Jeśli może być tak, że psy z jednego stada mogą się nienawidzić.
Powrót do góry Go down
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyPią Kwi 24, 2015 2:05 pm

Hassan? nie wiem na co...
Powrót do góry Go down
Steele
Beta Upadłuch
Beta Upadłuch
Steele


Liczba postów : 814
Join date : 14/12/2014

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyPią Kwi 24, 2015 2:22 pm

Wyjdzie w praniu xd

Dobra, bo się trochę was uzbierało, a żebyście nie musieli czekać, to możecie w każdym momencie dołączyć do fabuły, którą w danym momencie prowadzę. Nie mam nic przeciwko takiemu nagłemu pojawieniu się kogoś i odwróceniu akcji, ba wręcz uwielbiam takie coś!
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyWto Kwi 28, 2015 9:25 pm

Malvoro wolny, kto chce? najlepiej jakaś akcja, nie koniecznie przyjemna xd
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyPią Maj 15, 2015 4:37 pm

Winchester wkracza do gry, jeśli ktoś by go na coś chciał, albo po prostu do popisania to śmiało krzyczeć, dobijać się oknami drzwiami itd xd
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyPią Maj 15, 2015 5:45 pm

Mogłabym Gabriela ruszyć, coby się spotkali c:
Powrót do góry Go down
Malvoro
Szczeniak
Szczeniak
Malvoro


Liczba postów : 204
Join date : 21/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyPią Maj 15, 2015 5:47 pm

wo, chętnie xd
Powrót do góry Go down
Aaron
Szczeniak
Szczeniak
Aaron


Liczba postów : 182
Join date : 12/03/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyPią Maj 15, 2015 8:00 pm

To wbij gdzieś i podrzuć mi linka  'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' 3798728723
Powrót do góry Go down
Winchester
Samotnik
Samotnik
Winchester


Liczba postów : 1131
Join date : 21/09/2013

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptyPią Maj 15, 2015 8:09 pm

Powrót do góry Go down
Gabriel
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Gabriel


Liczba postów : 65
Join date : 23/04/2015

'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' EmptySob Maj 23, 2015 10:44 am

Ja chcę Aarona z Malvem spotkać  'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' 3396014457
Powrót do góry Go down
Sponsored content





'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty
PisanieTemat: Re: 'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'   'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.' Empty

Powrót do góry Go down
 
'Jeśli zignorujesz ból, on wcale nie zniknie.'
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Postaciowo :: .-
Skocz do: