wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.

Go down 
+10
Restless
Hana
Traffy
Adiela
Vadász
Jupiter
Hassan
Felicis
Raziel
Morte
14 posters
AutorWiadomość
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Lut 02, 2015 9:41 pm

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. 1257570668 R E G E N B O G E N Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. 1257570668

Mafijna pracownia, bo kto bogatemu zabroni~
Nie wyszukuję zdjęć czy obrazków, bo zwyczajnie są w tym osoby lepsze ode mnie i niepotrzebny dziesiąty kapeć zajmujący się tym samym. Jak niektórzy się domyślili - w tejże super pracowni zajmuję się rysowaniem avków czy podpisów na zamówienie. Albo po prostu jak chcesz swoją postać...
Do rzeczy... oto kilka pseudoistotnych faktów, nie chcesz nie czytaj tego:
~ głównie rysuję, z obróbką radzę iść do kogoś innego jeśli chcecie super-woo-obróbkę, no chyba, że ktoś się uprze, ale no cóż
~ nie ma stopów, ale wiadomo, im więcej zgłoszeń przed tobą, tym dłużej czekasz
~ opis postaci oraz tego czego się oczekuje jest super, bardzo ułatwia sprawę, ty dostaniesz co chcesz, ja nie umrę w kącie na depresję, że nie zrozumiałam o co chodzi
~ nie zjem jak nie zechcesz zapłacić jeśli wyjdzie okropnie, czyli prościej mówiąc wcale nie wyjdzie, ale w momencie, gdy uznasz, że nie wypala oczu *szykuje koszyk na datki* byłoby miło, bo trochę pracy przy tym jest ;_;

Formularz ułatwiający sprawę:
Kod:
[size=10]
[b]Dokładny wygląd postaci, wszelakie itemy, blizny, itd:[/b]
[b]Mimika, pozycja, itd:[/b]
[b]Tło:[/b]
[b]Kolorystyka:[/b]
[b]Dodatkowe:[/b]

[b]Super epicka piosenka, przy której łatwiej będzie to narysować:[/b]
[/size]

Formularz można sobie dowolnie modyfikować, dodawać pol do uzupełnienia, usuwać takowe, no pełna dowolność. Ach, jeśli ktoś chce chibi to prosiłabym by mi to ładnie gdzieś tam zaznaczyć ;;


Ach, jak ktoś potrzebuje przykładu to mój obecny avek, w sumie trochę tego szitu jest TU

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. 1453873460Z A P R A S Z A M Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. 1453873460
Powrót do góry Go down
Raziel
Nowy
Nowy
Raziel


Liczba postów : 439
Join date : 23/01/2015
Age : 30

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Lut 02, 2015 9:53 pm


Dokładny wygląd postaci, wszelakie itemy, blizny, itd: Rudy husky, taki bardziej puchaty; lazurowy kolor oczów, ale w prawym ma brązową plamę. Nosi na sobie chwilowo za dużą czarną pelerynę; jej dokładny wygląd masz w lin ku w polu ekwipunek. Nie posiada nic innego jak na razie, więc łatwo powinno ci pójść. Co jeszcze, co jeszcze ... no w sumie tyle.
Mimika, pozycja, itd: Hm ... raczej uśmiechnięty, może nawet nieco cwanie, albo chciwie, poza raczej dumna, yep.
Tło: przeźroczyste.
Kolorystyka: ---
Dodatkowe: chce przezroczyste tło, aby móc wstawić sobie to do podpisu, soł ... xd

Super epicka piosenka, przy której łatwiej będzie to narysować: https://www.youtube.com/watch?v=mLkAD4N-j5U
Powrót do góry Go down
Felicis
Nowy
Nowy
Felicis


Liczba postów : 332
Join date : 16/10/2014

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Lut 02, 2015 10:05 pm

hue hue


Dokładny wygląd postaci, wszelakie itemy, blizny, itd: No to tak ogółem seter irlandzki (no shit sherlock ;-;) raczej lekkiej, może nawet przesadnie szczupłej budowie. Możesz mu dać bandaż na łapie, o. A no i bursztynowe oczy
Mimika, pozycja, itd: Najlepiej jakby był raczej niezbyt wesoły, może sprawiać wrażenie zamyślonego. Niech siedzi stoi... nie wiem w sumie to nie takie ważne, byle by nie było zbyt energiczne
Tło: Gdyby dało się walnąć coś w stylu jak na tym gifie w tle, tylko oczywiście nie ruchome to poproszę - klik Jak nie to zdam się na ciebie.
Kolorystyka: Taka... Zimowa, ale raczej w typie ognisko/świeczka itd.
Dodatkowe: E... Miłej pracy <3

Super epicka piosenka, przy której łatwiej będzie to narysować: E no nie wiem, może to ~
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Lut 02, 2015 10:14 pm

Oki, przyjęte, nie powinno być problemów, przynajmniej tak optymistycznie zakładam~
Spróbuję dzisiaj się zabrać chociaż za szkice~
Powrót do góry Go down
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Lut 02, 2015 10:15 pm

Dokładny wygląd postaci, wszelakie itemy, blizny, itd: Smukła... biała charcica o zielonych oczach i bliźnie na lewym ślepiu; jak na tym obrazku. Posiada długie uszy, zresztą niżej jest obrazek... coś podobnego.
Przykładowy obrazek jak wygląda moja postać; tutaj.
Mimika, pozycja, itd: Mimika jak i pozycja podobna do któregoś z pokazanych obrazków; 1, 2 lub 3.
Chciałabym by postać była kobieca... ale nie słodka. Taka Femme Fatale... Sugeruj się obrazkami. <3
I tak... jest ona psem mimo, że dałam ludzkie obrazki. xD

Tło: Mroczne [jakiś zamek]
Kolorystyka: Mroczna.
Dodatkowe: Powodzenia!

Super epicka piosenka, przy której łatwiej będzie to narysować: Łap!
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Lut 02, 2015 10:19 pm

Oma, szczerze to nie wiem jak psa w taką pozycję dać i mogą być problemy z zamkiem, ale spróbuję!
Najwyżej pomęczę ciebie szkicami nim zabiorę się za ostateczną wersję :C
Powrót do góry Go down
Hassan
Łowca
Łowca
Hassan


Liczba postów : 804
Join date : 26/01/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Lut 02, 2015 10:21 pm

Dobrze! poczekam. <3
Chyba, że dasz zwykłe mroczne tło - albo charta na przezroczu.
Powrót do góry Go down
Jupiter
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Jupiter


Liczba postów : 175
Join date : 29/11/2014

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 03, 2015 10:31 am


Dokładny wygląd postaci, wszelakie itemy, blizny, itd: Biały mieszaniec, raczej niezbyt wysoki, nie jest puchaty, wilkowaty. Bardzo jasno niebieskie oczy, podchodzące nawet pod białawe. Jeśli chodzi o dodatki - Prawa przednia łapa niech będzie zabandażowana czerwoną wstęgą KLIK, KLIK. Niech w pysku trzyma kartę przedstawiającą Króla Karo. Jeśli będziesz zwracała uwagę na szczegóły - narysują ją w podobny sposób, jeśli będziesz mogła O TUTAJ.
Mimika, pozycja, itd: Jak już mówiłam niech w pysku trzyma kartę przedstawiającą Króla Karo. Niech wygląda na cwaniaka, nie może być zbyt smutny, ani wesoły. Pod łapami może mieć rozsypaną talię kart, ale nie musi. Ważne żeby stał, ewentualnie siedział.
Tło: Przeźroczyste.
Kolorystyka: ~
Dodatkowe: Powodzenia! *dobrze płacę xd*

Super epicka piosenka, przy której łatwiej będzie to narysować: Masz, tupaj sobie :3


Ostatnio zmieniony przez Jupiter dnia Sro Lut 04, 2015 1:37 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Vadász
Mrok
Mrok
Vadász


Liczba postów : 214
Join date : 01/02/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 03, 2015 11:14 am

Dokładny wygląd postaci, wszelakie itemy, blizny, itd: Coś podobnego jak mam na avie, taki wilkowaty ale nie do końca, ma w sobie coś z psa, widać to po posturze, po wyrazie pyska. Dosyć duży, o silnej budowie, i czarnej sierści, tylko na pysku wyszło parę siwych kłaków, to wina stresu, przejść które są za nim. Powaga i spokój, to powinno być zawarte w jego aparycji. Niech siedzi niczym posąg, niech patrzy przed siebie, ale ma lekko zmrużone oczy, jakby spoglądał w przeszłość. Uszy nieco do tyłu, wyłapujące dźwięki. Ogon leżący prosto za nim, nie zwinięty na łapach. Niech wygląda jakby na kogoś długo, długo czekał, jakby czekał latami i wciąż wierzył, że ten ktoś powróci. W okolicach klatki piersiowej, aż do brzucha rysuje się blizna, średnio zaznaczona, ale by jednak była widoczna.
Mimika, pozycja, itd: Mimika, poważna, spokojna, pokazująca, że wiele przeszedł, jednak się nie złamał i jest wciąż twardy i silny. Jak wyżej napisałam, niech siedzi jakby na kogoś czekał, spokojnie. Szare oczy,
Tło: Mógłby siedzieć na wzgórzu, na skale, na ławce, na czymś co pasuje do jego wyglądu.
Kolorystyka: Wyblakła, szara.
Dodatkowe: Dziękuję i życzę powodzenia.

Super epicka piosenka, przy której łatwiej będzie to narysować: Taka.
Powrót do góry Go down
Adiela
Nowy
Nowy
Adiela


Liczba postów : 247
Join date : 04/12/2014

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 03, 2015 3:33 pm


Dokładny wygląd postaci, wszelakie itemy, blizny, itd: Golden retriever (odkrycie niczym Ameryki przez Kolumba! ;-;) o maści... hmmm jakby to nazwać.. Biszkoptowej? W każdym razie chodzi mi o taki piaskowy, sylweta raczej szczupła (ale wiadomo sierść może pogrubiać itp, wiec w razie czego jak uznasz że taka sylweta jaką narysowałaś jest ok to zostaw..  x3), dodatkowo Adeleł ma widoczną podłużną bliznę wzdłuż szyi, tak bardziej na lewo...i jeszcze ma dodatkowe mniejsze na przodzie ciała (łopatki, pierś, lekko przednie łapy, kłąb itp), ale one są mniej widoczne, wiec jak nie będą pasować to możesz je ominąć ;3... ma brązowe oczy... a i oczywiście orle pióro gdzieś tam wczepione w ogon obowiązkowe ._.
Mimika, pozycja, itd: Nie wiem, jakaś przygnębiająca, smutna zamyślona...na pewno coś wymyślisz <3
Tło: hmm.. właśnie kurde nie wiem... ale jak tak myślałam to może nad jakimś klifem? Postać Adieli by wtedy mogła spoglądać w przepaść czy coś...
Kolorystyka: Stonowana, taka szarobura o! ;_;
Dodatkowe: Opcjonalnie jakbyś dałabyś radę to mogłabyś dorysować wychodzącego z niej ducha w kształcie orła? no chodzi mi o coś takiego jak na avie mam... jak nie dasz rady to ten podpunkt olej, nie obrażę się x3

NO I MIŁEJ ROBOTY <3

Super epicka piosenka, przy której łatwiej będzie to narysować: no ja nie wiem jaka muza jest dobra do rysowania...a jeszcze mam ten popierdolony gust muzyczny... ale powiedzmy że TO ;_;


Ostatnio zmieniony przez Adiela dnia Wto Lut 03, 2015 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Traffy
Nowy
Nowy
Traffy


Liczba postów : 467
Join date : 19/01/2015

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 03, 2015 3:43 pm

Ja już Traffa wcześniej zamawiałam, a zapłacę solidnie. owo
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 03, 2015 4:34 pm

Chciałam napisać, że już zabieram się do pracy, ale na jutro 5 testów z historii do nadrobienia + wszystkie materiały na projekt prezentacji na dsd (której jeszcze nie ruszyłam, yhm) + sprawdzian z angielskiego... i chyba nic więcej, ale wystarczająco dużo bym dzisiaj tylko napisała, że spróbuję się ze wszystkimi wyrobić do poniedziałku, bo niby mam już na kartkach szkice zRazika i Felka, ale no wątpię bym miała dzisiaj czas by zacząć je na komputerze, a co dopiero brać się za kolejne ;;
Powrót do góry Go down
Hana
Nowy
Nowy
Hana


Liczba postów : 105
Join date : 28/01/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 03, 2015 8:10 pm


Dokładny wygląd postaci, wszelakie itemy, blizny, itd: Biała suczka wyglądem zbliżona do BOS'a i wilka. Delikatnie jej widać żebra, gdyż jest wychudzona (od czasu dzika trochę przytyła). Ma błękitne oczy, szklane, które zawsze wyglądają jakby miała płakać. Sierść ma średniej długości, która wydłużna jest trochę na uszach oraz klatce piersiowej. Wokół szyi ma owinięty szkarłatny szal, stosunkowo długi.
Mimika, pozycja, itd: Hana ma być w biegu. Ogon podkulony pod siebie. Z mimiki wynikałoby, że jest trochę przestraszona, a w oczach miałaby małe łzy- nie spływające. Za nią "leciałby" szalik. Jego układ, owinięcie i to jakby miał "lecieć" Tu.
Tło: Przezroczyste- idealne do podpisu i jak coś wklejenia na tło twej roboty ^^
Kolorystyka: Powiem tyle, że ma być żywa. O.
Dodatkowe: Dziękuje i kocham <3 Poczekam jak cuś, spokojnie ^^

Super epicka piosenka, przy której łatwiej będzie to narysować: [URL=]kLIK[/URL]
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Lut 23, 2015 10:33 pm

*wchodzi niepewnie do wątku*
Ok, nowy limit internetu jest, można zabrać się za rysowanie.
Tylko... yh, kto nie zrezygnował przez ten czas? ;;
I jak jakieś zmiany to też piszcie ;;
Powrót do góry Go down
Restless
Nowy
Nowy
Restless


Liczba postów : 467
Join date : 02/01/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Lut 23, 2015 11:26 pm

Ja, Hana, nie zrezygnowałam! xD
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 24, 2015 12:35 pm

Hassan napisał:
Dokładny wygląd postaci, wszelakie itemy, blizny, itd:  Smukła... biała charcica o zielonych oczach i bliźnie na lewym ślepiu; jak na tym obrazku. Posiada długie uszy, zresztą niżej jest obrazek... coś podobnego.
Przykładowy obrazek jak wygląda moja postać; tutaj.
Mimika, pozycja, itd: Mimika jak i pozycja podobna do któregoś z pokazanych obrazków; 1, 2 lub 3.
Chciałabym by postać była kobieca... ale nie słodka. Taka Femme Fatale... Sugeruj się obrazkami. <3
I tak... jest ona psem mimo, że dałam ludzkie obrazki. xD

Tło: Mroczne [jakiś zamek]
Kolorystyka: Mroczna.
Dodatkowe: Powodzenia!

Super epicka piosenka, przy której łatwiej będzie to narysować: Łap!

Czekam. ;3
Powrót do góry Go down
Andromeda
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Andromeda


Liczba postów : 452
Join date : 05/11/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: Znak Kappa; Fiolka pierwsza czerwona - Syberia, każdy zna tą nieprzyjemną krainę, gdzie temperatura zawsze oscyluje poniżej zera, prawda? Fiolka ta swemu posiadaczowi ofiaruje możliwość zamrożenia i wszystko i wszystkich na okres 3 postów. Prócz tego ciało właściciela staje się lodowate, wszędzie gdzie postawi swe łapy zostawia szron. Dodatkową zdolnością jest możliwość wytworzenia lodowych sopli, które boleśnie wbijają się w cielsko wroga odbierając mu nawet do 15 punktów życia.

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 24, 2015 5:12 pm

Jupiter też nie zrezygnował ;-;
Powrót do góry Go down
Mayflower
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Mayflower


Liczba postów : 291
Join date : 28/11/2014

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 24, 2015 5:13 pm

To Felek tyż nie zrezygnował c:
Powrót do góry Go down
Leida
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Leida


Liczba postów : 322
Join date : 17/10/2014
Age : 25

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyWto Lut 24, 2015 6:35 pm

Adiela też nie zrezygnowała ._.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty

Powrót do góry Go down
 
Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Takie tam poszukiwania
» Już nie takie szczeniaki xd

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Postaciowo :: .-
Skocz do: