wh

psie pbf

IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Propozycje

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies

Liczba postów : 729

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 8:19 pm

Wprowadzić event po Halloween *kiwa głową* ciekawa propozycja, tylko ja jestem bardziej ciekawa - jak ty se ów event wyobrażasz? Bo ja aktualnie nie mam dużego pomysłu, szczególnie mając do dyspozycji z MG siebie i Fina, bo reszta, choć się zgłaszała, ma tę fuchę totalnie w dupie. Eventu w dwie osoby nie ogarniesz, bo ja sama wymiękam na takim Halloween, gdzie miałam wyłącznie odpisywać wam na wasze poszukiwania. Ponadto... wprowadzić ciekawą fabułę - jaką? Wy sądzicie, że ja mam komputer w mózgu? Jasne, potrafię skleić ładne opisy, ale trochę inicjatywy z waszej strony, świetnie by mi w tym pomogło.

Ja zaczynam podejrzewać, że nam tu się rozwija sytuacja jak na starym WH, gdzie WY oczekujecie, że Administracja zrobi WSZYSTKO, a wy będziecie z zadowoleniem mogli grać na gotowcu :I

LITTLE taste of your skin to be addicted.
I’ll pin you d o w n and feel your heartbeat vibrate from under me.

I’ll push down HARDER as I suck your n e c k.
You’ll start to
squirm and i`ll guide your hands down my back.
Dig your nails into me, baby, and i`ll dig my TEETH into you.
Don’t be gentle with me I like it rough.
H U R T me enough to
feel you even after you’re gone.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Winchester
Samotnik
Samotnik

Liczba postów : 1131

Dodatkowe
Wynagrodzenia stadne:

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 9:00 pm

No dobrze, bo widzę, że nie dojdziemy do ładu i składu z tym wszystkim, więc proponuję tak; wprowadzać to wszystko pomału, najpierw faktycznie można usunąć Róże Wiatrów i zobaczyć jak to będzie, właściwie przydałoby się ulepszyć opis płomiennych i krwawych, ale to już sprawy wewnętrzne sfory. Tak samo obecne sfory mogą powoli przechodzić te metamorfozy, płomienni zamienią się w to Stado życia czy jako to się miało nazywać - wybaczcie, słaba pamięć i te sprawy - oczywiście, jakby członkowie stada tego chcieli. Ale nie wszystko na raz, bo to może faktycznie nieco przerazić takie wywrócenie do góry nogami.

Inni mówią, że nie mamy duszy.
Inni mówią, że nie znamy łez.
'Mglistego przecież nic nie wzruszy'.
'Mglisty nie ma serca'
Czy to prawdą jest?

Inni mówią nie znają czułości.
Inni mówią 'Mgliści nie kochają'.
'Są zimni, nie znają miłości.'
Inni mówią tak, czy rację mają?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Blume
Nowy
Nowy

Liczba postów : 190

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 9:28 pm

Ja powiedziałam, by tak zrobić, to nie. Ibrahim mnie poparł, to oczywiście, przemyślimy to -,-
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Morte
Nowy
Nowy

Liczba postów : 424

Dodatkowe
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 9:40 pm

A to nie chodzi o to, że to kolejna osoba popierająca zostawienie trzech obecnych stad zamiast tworzenia dwóch nowych? Tak przynajmniej mi się wydaje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Blume
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 9:45 pm

O to mi chodzi....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Morte
Nowy
Nowy

Dodatkowe

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 9:49 pm

No to chyba akurat normalne, że jeśli jakaś zmiana nie odpowiada jednej osobie, a podoba się dziesięciu pozostałym to ta jedna musi się dostosować, ale jak pojawi się druga osoba, której się ten pomysł nie podoba, a zaraz za nią trzecia czy też nie to zaczyna się rozważać jak pogodzić obie strony, bo jednak nie odpowiada to większej części osób?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dante
Nowy
Nowy

Liczba postów : 39

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 9:51 pm

A co, ta jedna osoba ma się dostosować? Jak wszyscy, to wszyscy, nie ma, że robimy "a zdanie tej jednej to olejmy, bo i co z tego, że ma inne zdanie". Trzeba szukać tak, żeby wszyscy byli zadowoleni >.>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Morte
Nowy
Nowy

Dodatkowe

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 10:08 pm

To niech ta jedna osoba również zaproponuje rozwiązanie, ale nie na zasadzie 'zostawiamy jak jest', bo wtedy 9 innych będzie niezadowolonych :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dante
Nowy
Nowy

Liczba postów : 39

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 10:12 pm

Albo mi się wydaje, albo Blume gdzieś je podawała (ale mogę się mylić) :P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ibrahim
Nowy
Nowy

Liczba postów : 182

PisanieTemat: Re: Propozycje   Pią Paź 31, 2014 10:37 pm

No dokładnie, wszyscy mają być zadowoleni, a żeby to uczynić, powstało na świecie coś takiego jak kompromis!
A teraz do rzeczy. Dokładnie tak, proponuję zmiany stopniowe, co również można podpiąć pod event/wydarzenie fabularne.
Wymyślić wspólnie powód rozpadu Róży Wiatrów. Następnie można zmienić właśnie te nasze stare watahy, ale fabularnie! Czyli wataha/stado zbiera się, rozmawia o przyszłości, do tego to bym nawet jakiś kryzys dała (event) po którym właśnie psy będą zmuszone do decyzji, zmienić, czy zostawić jak jest.
Wiadomo, wszystko do dopracowania, ale moim zdaniem fajnie, jeśli rozłoży się to w czasie, będzie widać czy się sprawdza, a i będzie to swego rodzaju wydarzenie, które zachęci może nie tylko do pisania na fabule, co i do rejestracji.

S z c z e n i ę
D o r o s ł y
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hyde
Nowy
Nowy

Liczba postów : 592

PisanieTemat: Re: Propozycje   Sob Lis 01, 2014 12:29 pm

Nie no skoro chcecie iść po mału to jak najbardziej usunęłabym Różę Wiatrów... wprowadziła limit samotników (choć słuchajcie, bo jeżeli coś takiego będzie np. powiemy że max 10 to co? Ktoś się zapisze zostanie samotnikiem, a potem zniknie na 100 lat, a jedno miejsce cały czas zajęte. Nie wiem czy nie warto by znaleźć jakiegoś... Nieco bardziej przemyślanego pomysłu Przemyślanego pomysłu masło maślane .p.. Coś w stylu... Sama nie wiem, właśnie całkiem dobry był pomysł z tym że to administracja (lub osoby, które byłyby to tego wyznaczone) decydowałyby czy dany pies zostaje przyjęty do samotników czy też nie. Po trzecie jak najbardziej wzięłabym się za likwidację jednej Alfy i jednej Bety. Nikt na tym nie ucierpi bo stada i tak nie mają jeszcze władzy, a od czegoś zaczniemy.

Ktoś wcześniej powiedział że to miało być stare wh, a nie coś nowego. No dobra, ale czy jakbyśmy nadal byli na aafie i mieli ten sam problem to nie pomyślelibyśmy o czymś takim? Oczywiście że byśmy pomyśleli i może nawet tak ustalili więc to na jakiej stronie gramy nie ma zbyt wiele do rzeczy.

@Ibrahim napisał:
Następnie można zmienić właśnie te nasze stare watahy, ale fabularnie! Czyli wataha/stado zbiera się, rozmawia o przyszłości, do tego to bym nawet jakiś kryzys dała (event) po którym właśnie psy będą zmuszone do decyzji, zmienić, czy zostawić jak jest.
Wiadomo, wszystko do dopracowania, ale moim zdaniem fajnie, jeśli rozłoży się to w czasie, będzie widać czy się sprawdza, a i będzie to swego rodzaju wydarzenie, które zachęci może nie tylko do pisania na fabule, co i do rejestracji.
Ten pomysł za to mi się spodobał. Wiem że eventy w których w jednym miejscu muszą być prawie wszyscy nie zawsze się sprawdzają, ale co nam szkodzi spróbować? Nie wyjdzie, cóż wymyślimy coś innego. Tylko jak byśmy coś takiego widzieli? Wszystkie psy się spotykają niezależnie od stada czy może jakoś innaczej? Bo weźmy pod uwagę że mamy na forum 65 użytkowników (wiem, niektórzy nie wchodzą, ale nawet bez nich będzie ich sporo), a jak wszyscy wejdą do jednego tematu to zrobi się bajzel.

Zmiany zaczęłabym wprowadzać po zakończeniu eventu Halloweenowego. Jak tak teraz patrzę to stary wygląd przywrócony będzie dzisiaj, mg dokończą potwory, które wraz z nastaniem słońca będą uciekały i jak wszystko wróci do normy to można by brać się za te zmiany. Żeby też nie było za dużo na raz.

To ja się może Racher jednak zapiszę do jakiegoś stada... *idzie się przelogować*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies

Dodatkowe
Wynagrodzenia stadne:

PisanieTemat: Re: Propozycje   Sob Lis 01, 2014 5:15 pm

Tyle tylko, że wy w tym waszym "dużym evencie" nie uwzględniacie paru czynników;

* duża liczba osób to duża kolejka, czyli długi czas odpisywania; czyli coś, co jest dosłownie TRAGICZNE w prowadzeniu, bo nawet jak się z takiej kolejki zrezygnuje (nie całkowicie, bo porządek musi być) to przy systematyczności waszych opisów (bazuje na tym, co widziałam przez ostatnie dwa tygodnie) raczej nie wyobrażam sobie, aby szło to gładko i sprawnie.

* duża liczba osób <- czyli jak was wszystkich ogarniać. Jeden napisze jedną rzeczy, drugi wyskoczy z czymś innym, trzeci zrobi coś jeszcze innego i rozbiegniecie się jak dzieci w przedszkolu.

* event, szczególnie ogólnoforumowy, nie jest czymś, co sobie powstaje na pstryknięcie palcami. Potrzeba osób, aby to ogarnąć, a skoro event Halloweenowy ogarniałam sama ja z Finneganem to jak se wyobrazacie, że my dwie ogarniemy coś, co ma być fabułą do zniszczenia stada? Szczególnie, że rozrzut jest ogólnoforumowy.

*prawdę mówiąc od razu po Halloween żadnego większego eventu nie będzie. Dziękuję.

Cytat :
Następnie można zmienić właśnie te nasze stare watahy, ale fabularnie! Czyli wataha/stado zbiera się, rozmawia o przyszłości[...]
<- Jak ktoś widział jak działały zebrania na poprzedniej edycji WH to się ze mną zgodzi, że to wcale nie jest dobry pomysł.

You’ll start to
H U R T me enough to
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Felicis
Nowy
Nowy

Liczba postów : 332

PisanieTemat: Re: Propozycje   Sob Lis 01, 2014 8:29 pm

No właśnie o tym też mówiłam... że problem byłby z samą organizacją... Nie wiem czy nie lepiej po prostu usunąć róży wiatrów, skoro Levi jeszcze tak wyłożyła te problemy. Jakby się na tym zastanowić to chyba nie musimy szczególnie robić czegoś tak fabularnie. To znaczy... Wystarczy założyć że w RW był jakiś rozpad, ale że podczas tego trzęsienia ziemi czy co tam było mówione po prostu coś uderzyło w siedzibę stada (ziemia się rozstąpiła i spadli XD) Nie no dobra... ale wiecie o co mi chodzi. Psy po prostu by o tym usłyszały - założylibyśmy że większość po prostu wie xdd Bo innaczej rzeczywiście będzie to trwało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Winchester
Samotnik
Samotnik

Dodatkowe
Wynagrodzenia stadne:

PisanieTemat: Re: Propozycje   Sob Lis 01, 2014 8:33 pm

Ja myślałam o tym, aby po prostu przy usuwaniu Róży psy w jakiś sposób straciły pamieć o stadzie. Przy zdobywaniu terenów różani musieli pogodzić i uzyskać zgodę duchów lasu, a teraz można powiedzieć, że te duchy w jakiś sposób są niezadowolone z różanych i po prostu usunęły im pamięć jeśli chodzi o tereny stadne, czy coś takiego.

'Mglisty nie ma serca'
Czy to prawdą jest?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ibrahim
Nowy
Nowy

Liczba postów : 182

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 8:02 am

Albo po prostu wataha rozpadła się przez brak przywódcy. Tyle.
Co do eventów. No niestety. Albo trzeba się spiąć, jakoś to wymyślić wspólnie tak, by było wszystko ok, albo nie robić nic, przez co forum w końcu klapnie jak stare WH. Coś dziać się musi no. Spotkania watah to nie jest problem. Więcej ludzi w poście również nie, jeśli są to osoby które się udzielają, a posty tych, którzy się nie udzielają, po prostu trzeba pomijać, tyle. Ale róbta co chceta.

S z c z e n i ę
D o r o s ł y
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies

Liczba postów : 695

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 9:59 am

Solstheim napisał:
Ja myślałam o tym, aby po prostu przy usuwaniu Róży psy w jakiś sposób straciły pamieć o stadzie. Przy zdobywaniu terenów różani musieli pogodzić i uzyskać zgodę duchów lasu, a teraz można powiedzieć, że te duchy w jakiś sposób są niezadowolone z różanych i po prostu usunęły im pamięć jeśli chodzi o tereny stadne, czy coś takiego.

Bez przesady z tym usuwaniem pamięci. Nie godzę się na to jako założyciel stada.
Oczywiście sfora może upaść... ale nie w taki sposób.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hyde
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 10:06 am

No dobra Ibrahim, takich osób parę się znajdzie, ale przecież właśnie w tym jest problem - że wszyscy nie umieją się spiąć i zrobić takiego ogólnoforumowego eventu. Próbowaliśmy przecież robić coś na starej wersji wh i większość powinna pamiętać jak to wychodziło. Mam na myśli spróbować nie zaszkodzi, ale nie jestem pewna czy wszyscy powinni tam iść... To znaczy bo potem się okaże że kolejka się ciągnie przez miesiące a to nie na tym polega, prawda? Nie wspominając o tym że niedawno był event, który skończył się... dzień temu? Nie przesadzamy trochę? xdd

Ostatnio zmieniony przez Finnegan dnia Nie Lis 02, 2014 4:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies

Dodatkowe
Wynagrodzenia stadne:

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 12:19 pm

To nie jest kwestia "róbcie co chcecie". Po prostu my, Mistrzowie Gry, musimy chyba złapać trochę oddechu między jedną większą rozgrywką, a drugą, hm? Ponadto wprowadzanie eventu jeden po drugim też cudownym rozwiązaniem nie jest, bo w końcu się ludziom znudzi i kto w tym będzie brał udział? Niestety, ale minusy tegoż planu też się znajdą :I

No to skoro nie amnezja, to po prostu niech ten Duch, który im powierzył owe tereny po prostu im je teraz zabierze i już. Jak to komuś pasuje to może ich nawet przekląć za niewypełnienie obowiązku czy coś. A jak się tego nikomu fabularnie nie będzie chciało wykonać to się walnie w ogłoszeniach stosowny opis i o. Większego kompromisu to ja tu nie znajdę.

I trzeba by się zająć kwestią waluty płatniczej na forum, która obecnie jest...kompletnie nieprzydatna.

You’ll start to
H U R T me enough to
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Blume
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 3:19 pm

Albo dzierżawa terenów niech się skończy xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Winchester
Samotnik
Samotnik

Dodatkowe
Wynagrodzenia stadne:

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 4:07 pm

No dobra, czyli koniec końców usuwamy najpierw Róże z powodu braku władzy, małej ilości członków oraz gniewu duchów xd

A co do waluty, miałaby sens, gdyby odbywały się porywania inne akcje, po za tym za płaty przecież kupuje się przedmiot w sklepie, więc nie jest tak nie potrzebna.

'Mglisty nie ma serca'
Czy to prawdą jest?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hyde
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 4:41 pm

Tak zrobiłabym już ten krok do przodu i wykorzystała pomysł Levi - jakoś nie widzi mi się jak to się dzieje fabularnie. Za długo by wszystko trwało.

A waluta? Cóż głównie wykorzystywana jest w pracowniach, czasami też w sklepie... Poza tym nie jest jakaś bardzo przydatna. Poza tym ja też nie widzę za bardzo sposobu żeby ją zdobyć poza misjami...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Blume
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 4:57 pm

Można okupy opłacać albo sobie porwania zamawiać :P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hyde
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 5:02 pm

Jaki normalny pies zapłacił by za porwanie? No bo chyba bierzemy pod uwagę że to nie userzy płacą porywaczowi tylko postać prawda? Co do okupów to pomysł chyba ok, ale jakoś nie widzę tego na fabule xdd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Despair
Nowy
Nowy

Liczba postów : 235

Dodatkowe
Wynagrodzenia stadne:

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 5:03 pm

normalnie xd można trzymasz sobie te płaty który w jakimś woreczku czy czymś i dajesz odliczoną ich sumę porywaczowi na fabule xd

mi  z  pamięci.    Po    raz    ostatni    podziwiałem
cały splendor ś w i t u jakbym go widział pierwszy raz.

A     potem     pożegnałem     się     ze    słońcem,
żeby     zostać      tym,      k i m       j e s t e m.

Głos (7:00)
Głos

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Blume
Nowy
Nowy

PisanieTemat: Re: Propozycje   Nie Lis 02, 2014 5:05 pm

Chodzi mi o to, że pies A płaci psu B, by ten porwał psa C xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora