wh
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


psie pbf
 
IndeksIndeks  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Propozycje

Go down 
+36
Thor
Steele
Dean
Ruby
Raziel
Fala
Boss
Amurath
Asmodeusz
Hamlet
White Fox
Ohanzee
Leida
Valixy
Magnus
Siewca
Forneus
Andromeda
Felicis
Ibrahim
Hyde
Despair
Katarina
Vixa
Morte
Bom
Dante
Delirium
Arya
Pandemonium
X
Wymiana Bannerów
Levi
Blume
Amatsuki
Winchester
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 6:06 pm

Mówię o czasie, gdy tu wgl użytkowników nie było. Wtedy robi się takie rewolucje i buduje wszystko od podstaw, bo teraz to już niektórym może się być ciężko przestawić na wasz nowy system.
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 6:20 pm

Despair napisał:
Ciągle jesteśmy na początku, bo nie ruszyliśmy za bardzo do przodu, więc nie widzę przeciwwskazań, aby coś zmieniać.

Popieram Sztila.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 6:38 pm

Jak dla mnie to zmiany możemy wprowadzać cały czas ~ z czasem wszyscy się przyzwyczaimy c:
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 6:44 pm

Oczywiście i tym razem tylko ja będę na nie x]
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 7:10 pm

W takim razie, Blume, zaproponuj jakieś rewelacyjne rozwiązanie, które nie będzie zawierać w sobie wytworzenia takiej rewolucji. Chętnie przeczytam, co możesz nam zaproponować, bo jak na razie jeno skrytykowałaś, nie mówiąc, czy pomysł sam w sobie ma złe i dobre strony, czy też same złe.
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 7:12 pm

I oczywiście tym razem też nie podasz uzasadnienia ~

W każdym bądź razie chciałam spytać czy jeżeli coś takiego by weszło w życie to w końcu ustaliliśmy opcję trzęsienia Ziemi? Czy tylko ja to sobie ustaliłam już? XD
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 7:30 pm

Proszę bardzo ~

Tylko dwa stada, to ten wasz system z tego waszego wilczego forum. Kuje w oczy to jak chcecie to tu przenieść, a i w niektórych sytuacjach się to przejawiało. I nie, nie będę tu przywoływała owych sytuacji, bo sami powinniście widzieć o co mi chodzi. 
Dwa stada = mały wybór. Ja rozumiem, że wam się wydaje, że dwa stada to dobre rozwiązanie, bo MM i KP się prawie niczym nie różnią, ale likwidując jedno z tych stad, ograniczycie kilka złych cech charakteru, a nie, wmieszać cech z dwóch stad w jedno nie będzie zbyt dobrem, bo wtedy nagle się całą gamma cech pojawi. 
Według mnie sprawa jest prosta - pozostawić trzy stada + samotnicy. Będzie wtedy jedno stado złe, jedno neutralne i jedno dobre. 
A ludzie nie rejestrują się na forum, bo niewielu się chciało ze starego przenosić na nowe....
I może też dlatego, że reklama nie jest zbyt 'nowa'
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 7:39 pm

Właściwie nie, nie wiem o co Ci chodzi, skoro porównujesz tę sytuację z sytuacją, która była na naszym wilczym forum. Ja tu nie widzę żadnego związku, a skoro ty tak - to mnie oświeć. Wiele for zaczynało i zaczyna wyłącznie z dwoma grupami fabularnymi, bo tak zaczyna się najprościej. To jest model, który bardzo często się przewija wśród for zwierzęcych, więc nie jesteśmy żadnymi odkrywcami, chcąc go zastosować tutaj. 2+ stada to zawsze było i jest ryzyko, bo nigdy nie wiadomo jaki będzie popyt na dane ugrupowanie.
A dwa stada mają być skonstruowane tak, aby umożliwić ludziom dopasowanie się każdą cechą charakteru, niezależnie od tego, czy będą to źli czy będą to dobrzy. Tak jest dużo łatwiej, chociażby przez wzgląd na to, że czasami dwie grupy z gatunku złych mają cechy dzięki, którym postać użytkownika pasowałaby świetnie i tam i tu. I co ma zrobić? Rozdwoić się? Przecież nikt nie wykluczył, coby w późniejszym czasie nie doszło trzecie stado, prawda?
Powrót do góry Go down
Blume
Nowy
Nowy
Blume


Liczba postów : 190
Join date : 13/10/2014
Age : 26
Skąd : Z maczetą przez Kraków ~

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 7:54 pm

Nie jestem buddą ani bodhisattwą by oświecać ludzi. Rozejrzyj się, a może zobaczysz. Wiele może i zaczynało, ale WH od zawsze miało 4 stada, które potem zmieniły się w 3 i ten drugi model sprawdzał się dobrze dopóki ktoś, już nawet nie pamiętam kto, nie założył sobie kolejnego stada.
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 8:25 pm

Dwa stada - więcej użytkowników (nie trzy z biedą na krzyż), aktywność w sprawach klanowych wzrośnie...
Żadna sfora nie byłaby poszkodowała, jeśli chodzi o userów.
Spójrzcie teraz: stada nie potrafią się rozwijać. Panuje zastój.
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptySro Paź 29, 2014 8:59 pm

Poza tym nikt nie wyklucza powstania nowego stada w przyszłości. Przecież tak właśnie powstała róża wiatrów jeżeli ktoś był na starej wersji forum to powinien pamietać. Poza ty, Blume to co napisałaś ze niewielu użytkowników chciało się przenieść z aafu nijak się ma do prawdy bo z tego co pamietam nie zgadzamy się 2 osoby którymi byłaś ty i Nightmare. Nie chce się jakoś strasznie kłócić ale może w takim razie powiedz co można zrobić aby zachęcić nowych użytkowników? Co zrobić ze w stadach nie panował taki zastój jak w tej chwili i co zrobić żeby zmniejszyć liczne samotników bo na razie jakoś specjalnie nie pomagasz. Według mnie podział na dwa stada których mamy nawet już opisy (czyli właściwie trzeba tylko wymyślić nazwy, kolorki i dorobić rangi). Każdy pomysł można wypróbować jak nie zadziała to cóż... Trudno ale nic się przecież nie stanie jak spróbujemy. Wolałbyś nadal siedzieć na starej wersji i marudzić że wszystko się rozpada? Xdd

/przepraszam za błędy ale pisze z tabletu a on czasami włączy jakaś autokorekte czy coś xdd/
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyCzw Paź 30, 2014 9:35 am

,,Tyle stresu w imię grzeczności'' cytując pewnego pana z pewnego filmu. Jeśli chodzi o zmiany to ja jestem za, może to pomoże, może nie, kto wie, ale czy nie warto spróbować? Zaledwie trzech użytkowników na stado, to klęska jest, potem w stadzie słychać jedynie świerszcze, bo nikt się nie odzywa poza nimi. Nie można myśleć tylko o sobie, a też o innych, jeśli większość jest za zmianą, to czemu tych zmian nie wprowadzić? Nie bądźmy egoistami. Bez obrazy.
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyCzw Paź 30, 2014 10:01 am

Dobra, miśki, nie ma tego co ciągnąć, bo mamy ważniejszą sprawę - nazwy. Właściwie mi to obojętne, czy będą jednoczęściowe, czy dwuczęściowe, byleby jakieś były. Wszystkiego nie jestem w stanie ogarnąć, bo ogólnie chciałam przejrzeć obecne rangi, bo wydaje mi się, że nowych nie ma potrzeby tworzyć, skoro i tak jest tego cholerstwa do wykorzystania trochę i ciut-ciut ~
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyCzw Paź 30, 2014 10:36 am

Dobra, przejrzałam te rangi *nuda mode on* i przyznam, że z wyborem specjalnych był pewien problem, bo wszystkie w jakiś sposób są interesujące, ale no....Wszystkich wybrać nie mogłam. Prawdopodobnie przyjdzie nam zmienić i ilość gwiazdek, ale to było do przewidzenia. Jeśli ktoś chciałby coś zmienić/podmienić/whatever to mówić ~

Rangi zwykłe/niemagiczne

Alfa(1), Beta(1), Hrabia/Hrabina(2), Dowódca Skrytobójców/Wojowników(2), Gamma(2),  Obrońca(3), Agent(3), Medyk(1),  Skrytobójca/Wojownik(~), Opiekun(~), Łowca(~), Zwykły Pies(~), Szczeniak(~), Wygnaniec(~), Duch(~)

Rangi Magiczne

~ dobre

Zabójca Smoków(3), Burza/Grzmot(2), Władca Płomieni(2), Zew Natury(1), Zefirek(4), Musson(2), Hurricane(1)

~ złe

Wiedźmin (1), Sukeruton(2), Upadły Anioł(3), Wiedźma (3), Giza(3), Enkeister (2), Kosiarz(1)

W nawiasach umieszczona jest liczba osób, które mogą posiadać daną rangę w tym samym czasie |3
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyCzw Paź 30, 2014 10:57 am

Rangi wydają się być dobre, co do nazw zaproponuję kilka.

Dla dobrego;
- Psy z golden hills.
- Psy z solar fields.
- Crisostomo. [ród etc.] tłumaczenie: złotouści/złotousty
- Gojarti [-||-] -||-
- Hearts of light.

Dla złego;
- Psy z black earth.
- Psy z dark woods.
- Corvino. [ród, miasto etc.] tłumaczenie. kruczoczarni/kruczoczarny
- Corbeau. [jak wyżej] -||-
- Born of darkness.
Powrót do góry Go down
Bom
Nowy
Nowy



Liczba postów : 37
Join date : 16/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyCzw Paź 30, 2014 2:04 pm

Rangi są ok. Jedyna zmiana jest taka, że Hurricane zmieniałbym na zwykły huragan.
To samo ze stadami - jestem przeciwna angielskim nazwom, Polacy nie gęsi... :>
Widziałabym tu grę skrajności, coś jak zimno-ciepło, woda-ogień, tym podobne. W sumie też te rangi dają jako taki pogląd na wydźwięk stada, w naszym przypadku "dobro" to głownie natura i przyroda, "zło" to nieznane siły gdzieś z głębi, jakiś rodzaj obcej magii. Idąc za tym tropem...

Stado Ducha Ziemi - dobre
Stado Tchnienia Żywiołu - dobre
Stado Obcej Głębi - złe
Stado Burzącej Potęgi - złe

Coś takiego mam na myśli. ;d
Powrót do góry Go down
Arya
Nowy
Nowy
Arya


Liczba postów : 86
Join date : 28/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyCzw Paź 30, 2014 4:01 pm

Ja wielkiego wpływu na nazwy rang magicznych nie mam, bo ich nie tworzyłam, a brałam z pierwowzoru, więc nie do mnie samej należy decyzja o zmianie. Dobrze se zdaję sprawę, że Polski język ładny język, ale z reguły mi słowa angielskie nijak przeszkadzają (dla mnie posługiwanie się angielskim jest ostatnio zbyt naturalne |D)

A ja bym stada nazwała Tchnienie Ziemi ew. Duchy Żywiołów dla dobrych, a dla złych Burząca Głębia ew. Obca Potęga (Alienyyyy ~). Jakoś w takiej kompozycji bardziej mi odpowiadają niż przedstawiła to Bom C:
Powrót do góry Go down
Hyde
Nowy
Nowy
Hyde


Liczba postów : 592
Join date : 11/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyCzw Paź 30, 2014 4:19 pm

Ja bym była za tym Duchem Ziemi dla dobrych c: A dla złych nie wiem, znaczy wiadomo można jeszcze coś wymyślić, ale z tych dwóch chyba drugie... Ja aktualnie średnio mam pomysł na te nazwy, ale to chyba nie jest najważniejsze i tak xd
Powrót do góry Go down
Delirium
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Delirium


Liczba postów : 330
Join date : 26/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyCzw Paź 30, 2014 4:34 pm

Hm, ja bym bardziej była za nazwami typu; anioły/demony, światłość/ciemność. Coś, co jasno określa dobro i zło.
Powrót do góry Go down
Bom
Nowy
Nowy



Liczba postów : 37
Join date : 16/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyCzw Paź 30, 2014 10:31 pm

W sumie w tej formie co dała Milva brzmi lepiej. XD Więc jak najbardziej można to zmienić. A z językiem angielskim to zdaje sobie sprawę, że w dla większości to nie problem, po prostu mi nijak się widzi wpychanie go w fabularną grę. Jak ma być tak będzie, to taka drobnostka.
Światło/Ciemność też będzie dobrze, tylko jak konkretniej?

No i tak myślę, że fajnie byłoby już sprecyzować pomysły i wcielić w życie - ruszyć grę do przodu. Z tego co pamiętam nie tylko stada mają ulec zmianie, ale niedawno ogarnęliście tych ludzi/magię/łowców co też czeka na realizację. Mogę pomóc w czymś jak będzie taka potrzeba. : )
Powrót do góry Go down
Ibrahim
Nowy
Nowy
Ibrahim


Liczba postów : 182
Join date : 14/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyPią Paź 31, 2014 6:43 pm

Spóźnione, ale zawsze.
Ja jestem na zarówno tak jak i nie. Po pierwsze, niby mało userów, ale nie znaczy to, że trzeba wszystko wywracać do góry nogami, po drugie, jak już zmniejszyć, to na razie do trzech. Czemu? Z doświadczenia wiem, że dobre i złe, albo same złe są be, zawsze musi być też coś neutralnego, tak przynajmniej chcieli zwykle userzy. Co do nowe / stare. Nie i jeszcze raz nie. To miało być dalej WH, więc powinno to zostać. Można ograniczyć ilość psów w samotnikach (wprowadzić limit) i już będzie więcej w stadach. A same stada są dość oryginalne i wolałabym je zostawić. Jeśli usunąć, to proponuję póki co różę wiatrów, a resztę zostawić i zobaczyć jak to będzie. Jeśli to nie wypali, dopiero wtedy posunąć się do całkowitej zmiany.
Powrót do góry Go down
Katarina
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Katarina


Liczba postów : 695
Join date : 15/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyPią Paź 31, 2014 7:42 pm

Co nie zmienia faktu, że userów jest mało... nic ich nie kusi... a jedynie ubywa.
Powrót do góry Go down
Levi
Zwykły Pies
Zwykły Pies
Levi


Liczba postów : 729
Join date : 14/10/2014

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne:

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyPią Paź 31, 2014 7:45 pm

Czyli właściwie co mamy teraz zrobić? Zmieniać, nie zmieniać? Prawdę mówiąc stawiacie nas w dziwnym punkcie, bo kilkoro z was chce zmian, a jak mamy się za nie zabierać to nagle się komuś to nie podoba i musimy wstrzymywać pracę D:

Twierdzicie, że trzy stada są odpowiednie, bo jest zło, neutralność i dobro. A ja z doświadczenia wiem, że nawet schemat "dwa złe stada" sprawdza się wyśmienicie, gdy się tylko ma na to pomysł. A ktoś pomyślał w ogóle, że z tego dobrego i złego stada może się w międzyczasie wykruszyć odłam neutralności? Pewnie nie, bo zaraz przeczytam, że po co robić taki chaos, skoro można od początku mieć trzy stada...
Powrót do góry Go down
Ibrahim
Nowy
Nowy
Ibrahim


Liczba postów : 182
Join date : 14/10/2014

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyPią Paź 31, 2014 8:10 pm

Moim zdaniem userów aż tak mało nie mamy, więc po prostu wprowadzić na początek limit do samotników, wprowadzić jakiś event po halloween, rozreklamować forum (czart, topki, wymiana z forami) i poczekać. Nie zleci się 100 osób w kilka dni, a żeby userów przybywało nie powinno się raz na jakiś czas przewracać forum o 180 stopni, bo najczęściej to tylko forum pogrąża, a po prostu spróbować je jakoś wypromować, wprowadzić ciekawą fabułę. Ale może się mylę i tyle.
Powrót do góry Go down
Morte
Nowy
Nowy
Morte


Liczba postów : 424
Join date : 11/10/2014
Skąd : -

Dodatkowe
Przedmioty Specjalne::
Wynagrodzenia stadne: niebieska fiolka, znak Kappa

Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 EmptyPią Paź 31, 2014 8:17 pm

W sumie to limit dotyczący samotników powinien/musi być i jak nie chcemy wywracać wszystkiego do góry nogami tworząc nowe stada to zlikwidowałabym stado dobre, zostawiła dwa złe i neutralne.

Ale znowu spora część jest za zmianą totalną na dwa nowe stada i to też jest w sumie pomysł dobry z tymi złymi i zepsutymi dobrymi i zasadniczo poczekam, popatrzę, zrozumiem więcej... albo i nie, tak też może być.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycje
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Propozycje Konkursów
» Propozycje chorób i medykamentów.
» Propozycje & Pytania
» Propozycje Przedmiotów Magicznych
» Drobne Propozycje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wh :: Propozycje i Pytania-
Skocz do: